Maraşta Haber
Maraşta Haber

Mustafa Özsoy : Daha Güçlü Bir ‘Ak Parti’ Çıkacak!

AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, 11 yıldır güçlenerek oylarını arttıran AK Parti’nin oy kaybetmesini bekleyenlerin yine hüsrana uğrayacağını belirterek, AK Parti’nin oylarını da daha fazla arttıracaklarını söyledi. AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, temposunu düşürmeden çalışmalarına aralıksız devam ediyor. AK Parti İlçe Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecini […]

Mustafa Özsoy : Daha Güçlü Bir ‘Ak Parti’ Çıkacak!

11 Ocak 2014 - 11:11A+A-

AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, 11 yıldır güçlenerek oylarını arttıran AK Parti’nin oy kaybetmesini bekleyenlerin yine hüsrana uğrayacağını belirterek, AK Parti’nin oylarını da daha fazla arttıracaklarını söyledi.

AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, temposunu düşürmeden çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

AK Parti İlçe Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecini henüz tamamlamadığı için Türkiye genelinde ve Kahramanmaraş’ta çalışmalar devam ediyor. AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, hem Büyükşehir hem de Dulkadiroğlu’nda AK Partinin oylarının daha da yükselmesi için temposunu düşürmeden aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Gittiği her yerde, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç ve kendisine destek isteyen Özsoy, 30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerde AK Partinin oylarının artarak daha güçlü bir şekilde seçimden çıkacağını belirtti.
AK Partinin Kahramanmaraş’ta her zaman olduğu gibi Büyükşehir Belediyesini önemli bir farkla yine alacağını ifade eden Özsoy, ilçelerde de AK Partinin seçimi önde tamamlayacağını dile getirdi.

KAHRAMANMARAŞ’IN VE DULKADİROĞLU’NUN SORUNLARINI YAKİNEN BİLMEKTEYİM!

AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı açıklamada; “Biz hem Belediye Başkanlığı döneminden kalan alışkanlığımız hem de aktif siyasetin içerisinde olmamız gereği idmanlı, sahayı ve seçmeni iyi tanıyan, halkla iç içe, gönül bağı kuran bir yapımız var. Kahramanmaraş’ımızın ve Dulkadiroğlu ilçemizin sorunlarını da yakinen bilmekteyiz. Aday Adayı olduktan sonra da hızımızı kesmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yakın bir tarihte ilçemizin AK Parti Belediye Başkan Adayının belli olacağını bekliyoruz. Bu süreçten sonra çok daha hızlı ve planlı çalışmalar devam edecektir.” Şeklinde konuştu.

HEM BÜYÜKŞEHİR İÇİN HEMDE KENDİSİ İÇİN SEÇMENDEN DESTEK İSTİYOR!

Seçim çalışmaları kapsamında her gittiği yerde hem Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç için hem de kendisi için seçmenden destek isteyen Mustafa Özsoy, yerel seçimler sonrasında AK Partinin oylarının katlanarak artacağını dile getrdi.”

AK PARTİ BÜYÜKŞEHİRDEN VE İLÇELERDEN GÜÇLENEREK ÇIKACAK!

Kahramanmaraş’ta olduğu gibi Türkiye genelinde de hiçbir şekilde AK Partinin oylarının düşmeyeceğini aksine daha da güçlenerek yollarına devam edeceklerinin altını çizen Özsoy, son günlerde AK Parti hükümetine karşı yapılan operasyonla ilgili olarak da, “AK Partiyi ve Başbakanımızı Türk Cumhuriyetleri, İslam dünyası, Afrika, Mağdur ve Mazlum İnsanlar, hatta Avrupa insanları bile birer kurtarıcı olarak görmektedir. Özellikle ülkemizde artık her yapılan senaryonun arka planını halkımız gayet net olarak görüyor. Yaptığı programlarda halkın görülmemiş şekilde her platformda sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu ve onu tekrar iktidarda görmek istediğini fiziki olarak gösteriyorlar. Hiçbir provokasyon, iftira ve yıpratma faaliyetinin hak nazarında yer bulmayacağını zaman gösterecektir. Bu süreçten AK Parti güçlenerek çıkacak ve yerel seçimlere de olumlu yansıyacağı inancım tamdır.” İfadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Pi Sayısı Nedir, Pi Günü Tarihi? Pi Sayısı Nedir, Pi Günü Tarihi?

AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, 11 yıldır güçlenerek oylarını arttıran AK Parti’nin oy kaybetmesini bek...

“Hani Bizim Mahzunimiz” “Hani Bizim Mahzunimiz”

AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, 11 yıldır güçlenerek oylarını arttıran AK Parti’nin oy kaybetmesini bek...

BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan

AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, 11 yıldır güçlenerek oylarını arttıran AK Parti’nin oy kaybetmesini bek...

Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi

AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, 11 yıldır güçlenerek oylarını arttıran AK Parti’nin oy kaybetmesini bek...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
BİÇARELER BİÇARELER

Biçareler 2019 Ocak ayında en düşük SSK emeklisinin aylığı b...

Nurgül Kaynar Yüce İle Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması-7 Nurgül Kaynar Yüce İle Fa...

Yüce Allah kainatı insan için yarattı. Donattı üzerini yağmu...

EĞİTİMCİ İSMET ATEŞ VEFAT ETTİ EĞİTİMCİ İSMET ATEŞ VEFAT...

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Eğitim Araçları Donatım Merkezi Mü...

AHMET ALAK İÇİN MEVLİT OKUTULDU AHMET ALAK İÇİN MEVLİT OK...

Kalp krizi sonucu beklenmeyen bir anda hayata veda eden İl M...

Erkekler Neden Burun Estetiği Yaptırır? Erkekler Neden Burun Este...

Burun estetiği ile ilgili tartışmalar sürse ve doğallığın ma...

BATININ GAYRİ MEŞRU ÇOCUĞU BATININ GAYRİ MEŞRU ÇOCUĞ...

Ülkemizin son günlerde yaşamış olduğu terör kaynaklı tehditl...

YAŞAR GÖLCÜ İLKOKULUNDA KARNE TÖRENİ YAŞAR GÖLCÜ İLKOKULUNDA K...

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt Yaşar Gölcü...

“YEMEN AÇLIKTAN ÖLMESİN “DEDİLER “YEMEN AÇLIKTAN ÖLMESİN “...

Sevgi Çiçeklerimiz Yemenli Kardeşlerinin  Yüreklerine Dokunm...

ALİ FATİH AYDIN VEFAT ETTİ ALİ FATİH AYDIN VEFAT ETT...

Göksun sevdalısı ilçenin fotoğrafçı abisi Ali Fatih Aydın, y...

OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜNÜ TANIYOR MUYUZ? OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜNÜ TA...

Kahramanmaraş Olgunlaşma Enstitüsünü ziyaret ederek, kurum m...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ