Maraşta Haber
dogalgazreklam
Maraşta Haber

Mustafa Özsoy : Daha Güçlü Bir ‘Ak Parti’ Çıkacak!

AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, 11 yıldır güçlenerek oylarını arttıran AK Parti’nin oy kaybetmesini bekleyenlerin yine hüsrana uğrayacağını belirterek, AK Parti’nin oylarını da daha fazla arttıracaklarını söyledi. AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, temposunu düşürmeden çalışmalarına aralıksız devam ediyor. AK Parti İlçe Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecini […]

Mustafa Özsoy : Daha Güçlü Bir ‘Ak Parti’ Çıkacak!

11 Ocak 2014 - 11:11A+A-


AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, 11 yıldır güçlenerek oylarını arttıran AK Parti’nin oy kaybetmesini bekleyenlerin yine hüsrana uğrayacağını belirterek, AK Parti’nin oylarını da daha fazla arttıracaklarını söyledi.

AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, temposunu düşürmeden çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

AK Parti İlçe Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecini henüz tamamlamadığı için Türkiye genelinde ve Kahramanmaraş’ta çalışmalar devam ediyor. AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, hem Büyükşehir hem de Dulkadiroğlu’nda AK Partinin oylarının daha da yükselmesi için temposunu düşürmeden aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Gittiği her yerde, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç ve kendisine destek isteyen Özsoy, 30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerde AK Partinin oylarının artarak daha güçlü bir şekilde seçimden çıkacağını belirtti.
AK Partinin Kahramanmaraş’ta her zaman olduğu gibi Büyükşehir Belediyesini önemli bir farkla yine alacağını ifade eden Özsoy, ilçelerde de AK Partinin seçimi önde tamamlayacağını dile getirdi.

KAHRAMANMARAŞ’IN VE DULKADİROĞLU’NUN SORUNLARINI YAKİNEN BİLMEKTEYİM!

AK Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı açıklamada; “Biz hem Belediye Başkanlığı döneminden kalan alışkanlığımız hem de aktif siyasetin içerisinde olmamız gereği idmanlı, sahayı ve seçmeni iyi tanıyan, halkla iç içe, gönül bağı kuran bir yapımız var. Kahramanmaraş’ımızın ve Dulkadiroğlu ilçemizin sorunlarını da yakinen bilmekteyiz. Aday Adayı olduktan sonra da hızımızı kesmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yakın bir tarihte ilçemizin AK Parti Belediye Başkan Adayının belli olacağını bekliyoruz. Bu süreçten sonra çok daha hızlı ve planlı çalışmalar devam edecektir.” Şeklinde konuştu.

HEM BÜYÜKŞEHİR İÇİN HEMDE KENDİSİ İÇİN SEÇMENDEN DESTEK İSTİYOR!

Seçim çalışmaları kapsamında her gittiği yerde hem Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç için hem de kendisi için seçmenden destek isteyen Mustafa Özsoy, yerel seçimler sonrasında AK Partinin oylarının katlanarak artacağını dile getrdi.”

AK PARTİ BÜYÜKŞEHİRDEN VE İLÇELERDEN GÜÇLENEREK ÇIKACAK!

Kahramanmaraş’ta olduğu gibi Türkiye genelinde de hiçbir şekilde AK Partinin oylarının düşmeyeceğini aksine daha da güçlenerek yollarına devam edeceklerinin altını çizen Özsoy, son günlerde AK Parti hükümetine karşı yapılan operasyonla ilgili olarak da, “AK Partiyi ve Başbakanımızı Türk Cumhuriyetleri, İslam dünyası, Afrika, Mağdur ve Mazlum İnsanlar, hatta Avrupa insanları bile birer kurtarıcı olarak görmektedir. Özellikle ülkemizde artık her yapılan senaryonun arka planını halkımız gayet net olarak görüyor. Yaptığı programlarda halkın görülmemiş şekilde her platformda sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu ve onu tekrar iktidarda görmek istediğini fiziki olarak gösteriyorlar. Hiçbir provokasyon, iftira ve yıpratma faaliyetinin hak nazarında yer bulmayacağını zaman gösterecektir. Bu süreçten AK Parti güçlenerek çıkacak ve yerel seçimlere de olumlu yansıyacağı inancım tamdır.” İfadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
“Hani Bizim Mahzunimiz” “Hani Bizim Mahzunimiz”

AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, 11 yıldır güçlenerek oylarını arttıran AK Parti’nin oy kaybetmesini bek...

BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan

AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, 11 yıldır güçlenerek oylarını arttıran AK Parti’nin oy kaybetmesini bek...

Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi

AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, 11 yıldır güçlenerek oylarını arttıran AK Parti’nin oy kaybetmesini bek...

Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müjde! Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müj...

AK Parti Dulkadiroğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, 11 yıldır güçlenerek oylarını arttıran AK Parti’nin oy kaybetmesini bek...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Ak Parti  Milletvekili Aday Habibe Öcal Kimdir? Ak Parti Milletvekili Ad...

24 haziran 2018 Pazar günü yapılacak 27. Dönem Milletvekili ...

Sakın Uyandırmayalım! Sakın Uyandırmayalım!

Sakın Uyandırmayalım! Tam otuz yıl saatim işlemiş ben durmuş...

Gazi Öğrencileri “Sorumluluk” Üstlendi Gazi Öğrencileri “Sorumlu...

Elbistan’a bağlı Büyük Yapalak Kasabasında, Gazi İlkokulu ve...

CHP’li Öztunç’ ZMO’yu Ziyaret Etti CHP’li Öztunç’ ZMO’...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç, Ziraat Mühe...

Hafız Ali Efendi Mezarı Başında Anıldı Hafız Ali Efendi Mezarı B...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Hafız Ali Efendi’yi ölüm...

Etüt Merkezleri ile Doğru YKS Hazırlığı Etüt Merkezleri ile Doğru...

Milyonlarca öğrencinin aynı anda birbiri ile rekabet halinde...

En Sağlıklı Zemin Kaplamaları En Sağlıklı Zemin Kaplama...

Zemin kaplama operasyonları ve malzemeleri, günümüzde az bil...

Çocukların Geleceğini Etkileyecek Kararlarda Profesyonel Destek Çocukların Geleceğini Etk...

Öğrencilerin gelecekleri açısından çok önemli bir konu olan ...

Derin Dondurucular Gündelik Yaşamımızın Vazgeçilmezleri Derin Dondurucular Gündel...

Çeşitli amaçlara uygun olarak geliştirilmiş soğutucular, çağ...

Anadolu Mutfağının Vazgeçilmezleri Anadolu Mutfağının Vazgeç...

Anadolu Coğrafyasında 500 yıla uzanan bir geçmişe sahip olan...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ