Maraşta Haber
Maraşta Haber

Milliyetçi Hareket Partisi’nden Bayrak İndirme Tepkisi

Malum olduğu üzere dün PKK’lı Teröristler, Diyarbakır Lice’de 2. Hava Kuvvet Komutanlığı’nın bahçe duvarlarını aşarak Direkte asılı olan Şanlı Türk Bayrağını indirmişlerdir. Maalesef Barış Süreci yutturmacaları ile azılı terör örgütü PKK’yı iyice cesaretlendiren AKP Hükümeti, Çocuk Katili Abdullah Öcalan ile adeta bir iş birliği içinde Ülkeyi bölünme noktasına getirmişlerdir. Ve Güneydoğuda son haftalarda meydana gelen […]

Milliyetçi Hareket Partisi’nden Bayrak İndirme Tepkisi

09 Haziran 2014 - 18:26A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Malum olduğu üzere dün PKK’lı Teröristler, Diyarbakır Lice’de 2. Hava Kuvvet Komutanlığı’nın bahçe duvarlarını aşarak Direkte asılı olan Şanlı Türk Bayrağını indirmişlerdir.

Maalesef Barış Süreci yutturmacaları ile azılı terör örgütü PKK’yı iyice cesaretlendiren AKP Hükümeti, Çocuk Katili Abdullah Öcalan ile adeta bir iş birliği içinde Ülkeyi bölünme noktasına getirmişlerdir. Ve Güneydoğuda son haftalarda meydana gelen olaylar bunun apaçık göstergesidir.

Güneydoğu’da PKK’lı Teröristler bir taraftan yapılmakta olan Karakollara saldırırken, diğer yandan da Askerimize kurşun sıkmakta, yolları keserek İl ve İlçelerin yollarını kapatmakta, çocukları dağa kaçırarak yeni Teröristler oluşturma çalışmalarını devam ettirmektedirler. Olaylar sadece o Bölgede kalmayıp başta İstanbul olmak üzere neredeyse tüm İllerimizde olaylar çıkartmakta, Üniversiteleri de karıştırarak sürekli kaos ortamı yaratarak Bölünme Sürecini hızlandırmaktadır.

AKP Hükümeti’nin Barış Süreci diye ortaya attığı konu adeta bir Bölünme Süreci’ne dönüşmüştür. Ortaya sürdükleri Barış Süreci savunuculuğu yapan sözde ‘Akil Adamlar’dan ise çıt çıkmamaktadır. Bütün bunlar olurken AKP Hükümeti ve Başbakan Erdoğan olaylara seyirci kalmakta, kendilerini Bölücü Başı Öcalan’ın insafına bırakan bir görüntü çizmektedirler.

Yıllar Önce Kıbrıs’ta buna benzer bir olay gerçekleştiğinde Şanlı Türk Bayrağını Gönderden indirmek isteyen Rum Teröristi vurarak düşüren irade, maalesef bu gün ortadan kalkmış, Türkiye’nin bir Bölgesi adeta Teröristlere teslim edilmiştir.

Ergenekon ve Balyoz Operasyonları ile yargılayıp Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ ve MHP Milletvekili Engin Alan gibi Paşaları ceza evlerine tıkan zihniyet, Askeri Alandaki Türk Bayrağının indirilmesine seyirci kalarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin üzerinde oynanan oyunlara ve Ülkemizi bölüp parçalayarak yok etmek isteyen Küresel Güçlerin kirli emellerine çanak tutmaktadırlar.

Ne üzücüdür ki Genel Kurmay Başkanlığı da bu konuda gerekli iradeyi ortaya koyamayıp, Türk Milleti’nin içine kuşku düşürmekte ve Türk Askerine olan güvenini sarsmaktadır.

Gerek Hükümet, gerekse Genel Kurmay Başkanlığı derhal olaylara en yoğun biçimde müdahale etmeli, bu azılı Teröristlere gereken cevabı en kısa sürede vermelidir. Aksi halde bu zafiyetin sonucunun çok acı olacağı ve Tarih önünde bunun sorumlusu durumuna düşecekleri aşikardır. Ve bunun hesabının da günü geldiğinde kendilerinden mutlaka sorulacağını bilmeleri gerekir.

Şu çok iyi bilinmelidir ki Milliyetçi Hareket Partisi Mensupları ve Ülkücüler, Ülkenin Üniter Yapısının bozulmaması için verdikleri mücadeleden asla vazgeçmeyecek ve kanının son damlasına kadar da bu mücadeleyi vereceklerdir.

AKP Hükümeti ve Başbakanının, Cumhurbaşkanının ve Genelkurmay Başkanlığının derhal olaylara en etkin biçimde müdahale etmesini beklediğimizi, TBMM’nin de bu konuda acil kararlar almasının zamanı gelip te geçmekte olduğunu Kamu Oyunun dikkatlerine sunuyoruz. Saygı

Mustafa AKPINAR
MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...

Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu...

Geçtiğimiz ekim ayında Avrupa’nın devleriyle karşılaşan Galatasaray, sahasında konuk ettiği Real Madrid ve PSG maçlarından puansız ayrı...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
TOBB Fen Lisesinden Aşure Etkinliği TOBB Fen Lisesinden Aşure...

Müslümanlar tarafından Hicri yılbaşı olarak kabul edilen ve ...

GELECEĞE ÜZÜLME STRESİ  GELECEĞE ÜZÜLME STRESİ ...

Gelecek dediğimiz şey, gerçekte olmayandır. Olmayanı varsayı...

Küçük Depremlerin Mesajı Küçük Depremlerin Mesajı...

Kahramanmaraş’ta yangın, sel, deprem, trafik kazası gibi bir...

İYİ Parti Kahramanmaraş’ta vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor İYİ Parti Kahramanmaraş&#...

Kahramanmaraş şehir merkezinde vatandaş ve esnaflarla buluşm...

Kahramanmaraş’ta Yine Deprem Oldu Kahramanmaraş’ta Yi...

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde 3.8 büyüklüğünde dep...

Kahramanmaraş-Trabzon kardeşliği perçinlendi Kahramanmaraş-Trabzon kar...

TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Progr...

Kahramanmaraş İYİ Partiden Aşure Etkinliği Kahramanmaraş İYİ Partide...

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Kadın Politikaları Başkanı Büşra ...

TÜRKÜLERİMİZ – I TÜRKÜLERİMİZ – I...

“…Dedem diyor ki, geçmiş zamanların birinde, bir han başka b...

Kahramanmaraş’ta Kadın Girişimciler ‘Kadınlar Matinesi’ Organizasyonunda Buluşacak Kahramanmaraş’ta Kadın Gi...

Kahramanmaraş’ta kadın girişimcilerin organize ettiği ve tak...

Kahramanmaraş’ta Yine Deprem Kahramanmaraş’ta Yi...

Uzun bir süreden beri belli aralıklarla sallanmaya devam ede...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ