Maraşta Haber
Maraşta Haber

MHP’li Belediye Başkan Adayları Bertiz ve Köylerinde

MHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Tahir Akgemci ve Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz, Bertiz köylerini ziyaret ettiler. Seçim çalışmaları kapsamında hafta sonunu Bertiz Köylerine ayıran Akgemci ve Nergiz’i halk adeta bağrına bastı. Bu güne kadar siyasetçiler tarafından ilk defa böylesine dikkate alındıklarını ifade eden Bertizliler MHP’li adaylara tam destek […]

MHP’li Belediye Başkan Adayları Bertiz ve Köylerinde

09 Şubat 2014 - 18:17A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

MHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Tahir Akgemci ve Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz, Bertiz köylerini ziyaret ettiler.

Seçim çalışmaları kapsamında hafta sonunu Bertiz Köylerine ayıran Akgemci ve Nergiz’i halk adeta bağrına bastı.

Bu güne kadar siyasetçiler tarafından ilk defa böylesine dikkate alındıklarını ifade eden Bertizliler MHP’li adaylara tam destek sözü verdiler.

Her gittikleri köyde vatandaşın şikâyet ve isteklerini dinleyen adaylar, projelerini de anlattılar.

Bertiz Yöresi halkının ihmal edilmişliğine değinen Prof. Dr. Akgemci; “Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayımız Sayın Av. Neslihan Koca Nergiz kardeşimizle 2 gündür Bertizli hemşehrilerimizle hem hal oluyoruz.

Gördük ki; Bertiz halkı hizmetten yoksun bırakılırken, bir yandan da verilen vaatlerin yerine gelmediğini görünce hayal kırıklığına uğramış. Hemen hemen tamamı iktidar partisi bize hizmeti getirir düşüncesi ile destek vermiş ve her defasında hüsrana uğramış.

Ama bizim ne kadar samimi olduğumuzu gören yöre halkı tam destek sözü verdi” dedi.

AKGEMCİ; BERTİZLİ MHP İLE HİZMETE KAVUŞACAK

“Bertizlilerin sorunu bir değil bin tane” diyen Akgemci; “Bertizli hemşehrilerimiz MHP belediyeciliğinde hak ettiği hizmeti alacaklar.

Her şeyden önce, yol, su, eğitim ve sağlık problemlerini çözeceğiz. Biliyorsunuz önceliğimiz mevcut sorunları çözerek insanımızın hayatını kolaylaştırmak.

Belirli noktalara taziye evleri kurarak, insanımızın acı gününde eşini dostunu kendisine daha da yakınlaştırarak acısını hafifletmeye çalışacağız.

Lise eğitimi için büyük çile çeken evlatlarımızın çilesini bitireceğiz. Mutlaka buraya lise kazandırarak bu sorunu çözeceğiz. Yine ETÜT merkezleri kurarak eğitime katkımızı sağlayacağız” dedi.

Büyükşehri bütçesinin çok büyük bir bütçe olduğunu, yetki işin ehline verilirse çözülmeyen problemin kalmayacağını ve dahası büyük yatırımların yapılabileceğini ifade eden Akgemci; “Büyükşehir kendi bütçesi ile geliyor. İktidar partisinden olursa daha çok hizmet gelir düşüncesi ile sakın hareket etmeyin. Zaten bu güne kadar ki manzara ortada.

Sizlere söz veriyoruz. İnşallah Belediye Başkanı olarak seçildiğimizde göreceksiniz, hem hizmetin en iyisi gelecek hem de sizleri yalnız bırakmayacağız. Seçimden seçime soran değil, her zaman birlikte olacağız” dedi.

Alınan sosyal yardımlara da değinen Akgemci; “Hiç kimse bu yardımları seçim malzemesi olarak kullanmasın. Kimsenin yardımı kesilmez. Kimse işinden çıkarılmaz. Biz ayrıştırıcı değil birleştirici bir yönetim ile her vatandaşımızın doğumundan ölümüne kadar neye ihtiyacı varsa o hizmeti en üst seviyede sunacağız” diye konuştu.

NERGİZ; BERTİZLİLERİN ÇİLESİ BİTECEK

Mobil sağlık hizmetinin uygulandığı bölgede, insan hayatının hafife alınmaması gerektiğini ifade eden Neslihan Koca Nergiz ise; “Bizim insanımız her şeyin en iyisine sağlık. Bu çağda hala sağlık hizmetlerinden faydalanamıyorsunuz. İnşallah Belediye Başkanı olduğumda sizlere söz veriyorum, sağlık ocakları tüm işleviyle faaliyet gösterecek ve insanımız hak ettiği sağlık hizmetinden faydalanacak” dedi.

Özellikle hanımların hayatını kolaylaştıracağını söyleyen Nergiz; “Buraya getireceğimiz teknik belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra hayatın bütün yükünü taşıyan hanımlarımızın da yaşantısı kolaylaştıracağız. Meslek edinme kursları ile genç kızlarımızın kişisel gelişimlerini tamamlamasını sağlayacağız.

Bu gün buralar mahalle konumuna geçti. Hayata geçireceğimiz projelerimizle modern bir ilçe haline getireceğiz” dedi.

Bertiz halkının en büyük desteği verdiği iktidar partisinden karşılığını alamadığını ifade eden Nergiz; “Marifet sahibi kişilere yetkiyi verirseniz, hizmeti alırsınız. Bu gün MHP bütün kadroları ile memlekete hizmet aşkı ile yanıyor. Gelin hep birlikte bu şehri yönetelim, iyi bir gelecek için, MHP’de buluşalım” dedi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 15

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...

Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu...

Geçtiğimiz ekim ayında Avrupa’nın devleriyle karşılaşan Galatasaray, sahasında konuk ettiği Real Madrid ve PSG maçlarından puansız ayrı...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
“GÜL”E ARZ-I HÂL – I “GÜL”E ARZ-I HÂL – I...

Kâinâtın Solmayan Gülü’nün dünyayı teşrif buyurduğu Rebîülev...

Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Farkındalık Etkinliği Öncelik Hayatın Öncelik Y...

İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan “Öncelik Hayatın, Ö...

İSLAMDA ŞÜKÜR  İSLAMDA ŞÜKÜR 

Şükür kelimesi iyiliği bilme ve onu ilan etme anlamlarına ge...

BOYALI GÜREŞLERİ NEFES KESTİ BOYALI GÜREŞLERİ NEFES KE...

SPORCU VE SEYİRCİ KATILIMIYLA KIRKPINARI ARATMADI Dulkadiroğ...

Gıda İşletmeleri Kontrol Ve Denetim Toplantısı Yapıldı Gıda İşletmeleri Kontrol ...

Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Kurumları Gıda...

NFK İlkokulunda Bilgilendirme Ziyareti NFK İlkokulunda Bilgilend...

İl Millî Eğitim Şube Müdürü Ahmet Akküncü ve Onikişubat İlçe...

Mehmet Doboğlu Mehmet Doboğlu

Mehmet Doboğlu; 01 Ekim 2021 tarihinde geçirdiği kalp krizi ...

Milletvekili Öçal: Türkiye büyük bir medeniyete sahiptir Milletvekili Öçal: Türkiy...

Kahramanmaraş’ta 24-25 Eylül 2022 tarihinde Sütçü İmam...

Kahramanmaraş BİLSEM’den Bir Başarı Daha Kahramanmaraş BİLSEM̵...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Nuri Pakdil Bilim ve Sanat Merkez...

TÜRKÜLERİMİZ – VII  / YEMEN TÜRKÜLERİ – 2  TÜRKÜLERİMİZ – VII ...

 -Yemen çöllerine “can eken”Mehmetçiklerimizin  ve Yemen’den...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ