Maraşta Haber
Maraşta Haber

Kahramanmaraş’ta Gençler İlk Oyum MHP’ye Dedi

“İlk Oyum MHP’ye, Size De Uğur Getirsin Bize de” kampanyasına katılan gençler MHP’li adaylara enerjileri ile de destek oldular.  MHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, 30 Mart yerel seçimlerinde ilk oyunu kullanacak gençlere yönelik facebook ve twitter sayfasında başlattığı “İLK OYUM MHP’YE, SİZE DE UĞUR GETİRSİN BİZE DE” kampanyasına katılan gençlerle […]

Kahramanmaraş’ta Gençler İlk Oyum MHP’ye Dedi

23 Şubat 2014 - 21:58A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

İlk Oyum MHP’ye, Size De Uğur Getirsin Bize de” kampanyasına katılan gençler MHP’li adaylara enerjileri ile de destek oldular. 

MHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, 30 Mart yerel seçimlerinde ilk oyunu kullanacak gençlere yönelik facebook ve twitter sayfasında başlattığı “İLK OYUM MHP’YE, SİZE DE UĞUR GETİRSİN BİZE DE” kampanyasına katılan gençlerle Pazar kahvaltısında buluştu.

Cafe Park’ta düzenlenen kahvaltıya, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Akgemci’nin yanı sıra Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz, Onikişubat İlçe Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan, Ülkü Ocakları Başkanı Mesut Kaplan ve ilk oyunu MHP’ye kullanacak olan çok sayıda genç katıldı.

İlk Oyum MHP'ye (26) copy

AKGEMCİ; ÇAĞRIMIZ KARŞILIKSIZ KALMADI

Gençlerin adaylara yoğun ilgi gösterdiği ve sorguladığı programda açılış konuşmasını yapan Prof. Tahir Akgemci,  “İlk oyum MHP’ye” kampanyasının nasıl başladığını şu şekilde anlattı:

“Seçim çalışmalarımız boyunca gençlerin yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılandık. Soruyordum ilk oyunuz mu diye ve hakikaten çoğunluk ilk oyum MHP’ye diyordu. Bizim aklımıza “İlk oyum MHP’ye size de uğur getirsin bize de” kampanyası geldi. facebook ve twitter sayfamızdan bu kampanyayı başlattık. Gençler bu çağrımızı karşılıksız bırakmadı. Bu gün bir araya geldik. Aslında kahvaltı bahane, amacımız sizlerle bir araya gelmek ve sizleri dinlemek, fikirleriniz almaktı. Biz sizleri çok önesiyoruz. Sizler bizim geleceğimizsiniz ve aslında bu seçim sizlerin seçimi. Hepinize çok teşekkür ediyorum. İnşallah ilk oylarınız size de uğur getirsin bize de” dedi.

AKGEMCİ; SİYASET GENÇLERLE AKLANIR

Amaçlarının gençlerle birlikte hep beraber başarıya yürümek olduğunu ifade eden Akgemci; “Birlikteliğimiz bu kahvaltıyla başlasın ve büyüyerek devam etsin. Bundan sonra bu çağrımızın daha da büyüyeceğine inanıyorum. Çok eskiden gençler siyasetin içerisindeydi ve çokta iyiydi. Sonra karanlık günler geldi gençler siyasetten çekildi. Ve siyasetin tadı da rengi de bozuldu.

Biz tekrar bu kampanyayla İnşallah gençlerimizi, Türkiye’nin geleceği gençlerimizi, siyasetin içerisine katmak istiyoruz. Sizlerle, siyaset temizlensin aklansın diye. Siyasetin içerisinde gençler olursa idealizm olur. Hayaller olur, dürüstlük olur, fedakârlık olur, Gençler olmazsa siyaset kokuşur, yozlaşır.

İnşallah belediye seçimlerinden zaferle çıktığımızda bu bir başlangıç olacak. Gençlerden platformlar oluşturarak gümbür gümbür Türkiye’nin geleceğini belirleyen gençleri sahada göreceğiz. Siyaseti gençler belirleyecek.

Bu kahvaltıyı basite almayalım. Bu kahvaltı sadece bir simge. Bu kahvaltı gelecekteki kutlu ve umut dolu geleceğin başlangıcı olsun. Gençlik hayatın her alanında olmalı. Gençlik kan demektir, heyecan demektir” diye konuştu.

AKGEMCİ, DUYGULANDI VE GÖZLERİ DOLDU

Konuşması sırasında heyecanlanan, duygulanıp gözleri dolan, gençlerin ayakta alkışladığı Akgemci; “Evet, beni çok duygulandırdınız, eski günlere götürdünüz. Hepinize teşekkür ediyorum. Beni umutlandırdınız” dedi.

İlk Oyum MHP'ye (2) copy

TEMİZKAN, BİZLERE ENERJİZ VERDİNİZ DEĞİŞİMİ HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Yusuf Temizkan ise; “Tahir Hocam’ın duygulu ve güzel konuşmasından sonra söylenecek çok şey kalmadı.

Arkadaşlar; Kahramanmaraş’ta değişimin başlangıcını başaracağız. Sizler de buna tanıklık ediyorsunuz, şahit oluyorsunuz.

Kahramanmaraş’ta genç olmak gerçekten zor. Bunu çok iyi biliyoruz. Sosyal ve kültürel yaşantıda çok gerilerdeyiz, çok eksiğimiz var.

Ama bu gün sizden çok büyük enerji aldık. İnşallah seçildikten sonra bu enerji ile değişimi hep birlikte yapacağız. Hayatın her alanında birlikte hareket edeceğiz.

Hep başka illere gidiyoruz, imreniyoruz. Oysa bizim şehrimizde çok büyük kaynaklarımız var. İnşallah bu kaynakları hep birlikte harekete geçirip, örnek bir kent yaratacağız.

Sevgili gençler, sizin enerjiniz bize lazım, sizlerin çok güzel fikirleri var. Seçildiğimizde de fikir alışverişinde bulunacağız. Sizlere ihtiyacımız var. Hep birlikte bu şehri ileriye taşıyacağız” dedi.

Konuşmaların ardından soru cevap faslı başladı ve gençlerin beklentileri, fikirleri değerlendirildi.

İlk Oyum MHP'ye (1) copy  İlk Oyum MHP'ye (3) copy İlk Oyum MHP'ye (5) copy İlk Oyum MHP'ye (6) copy İlk Oyum MHP'ye (7) copy İlk Oyum MHP'ye (8) copy İlk Oyum MHP'ye (9) copy İlk Oyum MHP'ye (10) copy İlk Oyum MHP'ye (11) copy İlk Oyum MHP'ye (13) copy İlk Oyum MHP'ye (15) copy İlk Oyum MHP'ye (16) copy İlk Oyum MHP'ye (17) copy İlk Oyum MHP'ye (18) copy İlk Oyum MHP'ye (19) copy İlk Oyum MHP'ye (20) copy İlk Oyum MHP'ye (21) copy İlk Oyum MHP'ye (22) copy İlk Oyum MHP'ye (23) copy İlk Oyum MHP'ye (24) copy

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...

Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu...

Geçtiğimiz ekim ayında Avrupa’nın devleriyle karşılaşan Galatasaray, sahasında konuk ettiği Real Madrid ve PSG maçlarından puansız ayrı...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Kış lastiği kullanmama cezası 776 TL Kış lastiği kullanmama ce...

Kış lastiği kullanması zorunlu olduğu halde kullanmayan araç...

Biriz Edebiyat Cemalettin Gündoğan İle Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması 13 Biriz Edebiyat Cemalettin...

BİRİZ EDEBİYAT CEMALETTİN GÜNDOĞAN İLE FASL_I MUHABBET 198.G...

Uzaktan Eğitim Süreci Değerlendirildi Uzaktan Eğitim Süreci Değ...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü Harun Ku...

Ekinözü Öğrencilerine 150 adet tablet hediye edildi Ekinözü Öğrencilerine 150...

Kahramanmaraş’ın Ekinözü İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, ...

Bu Kararları Okumadan Sokağa Çıkmayın Bu Kararları Okumadan Sok...

Kahramanmaraş İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi 01 Aralık 2020 gü...

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı geldi Hafta sonu sokağa çıkma y...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  Kabine toplantısı sonund...

Yardımcıoğlu: Türkiye, Dış Siyasetini Yeniden Gözden Geçirmeli! Yardımcıoğlu: Türkiye, Dı...

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr....

ONİKİŞUBAT BELEDİYEMİZDEN KÜLTÜR HİZMETİ ONİKİŞUBAT BELEDİYEMİZDEN...

       Onikişubat Belediye Başkanı Sayın Hanefi MAHÇİÇEK  kü...

Eğitimle İlgili Yeni Kararlar Alındı Eğitimle İlgili Yeni Kara...

Kahramanmaraş İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi 30 Kasım 2020 gün...

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP! CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A A...

Kahramanmaraş – Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başka...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ