Maraşta Haber
dogalgazreklam
Maraşta Haber

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer Görevine Başladı

İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan son Valiler Kararnamesi ile Kahramanmaraş Valiliği görevine atanan Mustafa Hakan Güvençer, kente gelerek görevine başladı. Kahramanmaraş Valiliği önünde kendisine çiçek takdim edilen Vali Güvençer, protokol ile tanıştıktan sonra Trabzon Caddesi kaldırımında töreni izleyen sivil vatandaşların yanına giderek onlarla tanıştı. Kahramanmaraş görev yapacak olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu kaydeden Vali Güvençer, “Bundan […]

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer Görevine Başladı

29 Eylül 2014 - 21:12A+A-


İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan son Valiler Kararnamesi ile Kahramanmaraş Valiliği görevine atanan Mustafa Hakan Güvençer, kente gelerek görevine başladı.

Kahramanmaraş Valiliği önünde kendisine çiçek takdim edilen Vali Güvençer, protokol ile tanıştıktan sonra Trabzon Caddesi kaldırımında töreni izleyen sivil vatandaşların yanına giderek onlarla tanıştı.

Kahramanmaraş görev yapacak olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu kaydeden Vali Güvençer, “Bundan sonra hep beraber olacağız. Dilerim hep iyiliklerde, güzelliklerde beraber oluruz. Güzel şeylerin üretilmesinde her birimizin katkısı olur. Sizler aracılığı ile şahsım ve vilayetim adına tüm Kahramanmaraşlı vatandaşlarımıza saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Bugün itibari ile Kahramanmaraş Valiliği görevine başlamış bulunuyorum. Türkiye’mizin gerçekten seçkin, önemli illerinden birinde, Kahramanmaraşlı kardeşlerimizle, çalışma arkadaşlarımızla Kahramanmaraş’a hizmet etmek gerçekten benim için büyük onur. Büyük bir onur olduğu kadar da büyük bir sorumluluk. Ben Kahramanmaraş’ta görev yaptığım sure içerisinde bu sorumluluğun farkında ve idrakinde olarak Kahramanmaraşlı kardeşlerimle el ele, omuz omuza çok daha güzel yarınlar, günler için gayret sarf edebileceğiz.

Ama peşinen şunu söyleyeyim ki, bu makamda bütün Kahramanmaraşlılar yaşlarına göre birer ağabeylerini, babalarını, kardeşlerini ve dostlarını bulacaklar. Kahramanmaraşlı kardeşlerimin en küçük sorunlarında dahi çare kapısı olarak bu makama müracaat ettiklerinde mutlak surette en azından derdini dinleyen, anlayan, dertlerini dert edinen çare ve mümkünse çare üretmeye çalışan bir birim bulacaklar.

Ben bu fırsatla öncelikle bir önceki Valimiz Sayın Şükrü Kocatepe beyefendiyle beraber Kahramanmaraş’a hizmet etmiş tüm valilerimize, onların çalışma arkadaşlarını şükranla anıyorum. Onların başlattığı projeler mutlak surette hiçbir sürat düşme olmaksızın aynen devam edecek. Benim buradaki birinci görevim Kahramanmaraşlılarla birlikte aynı havayı teneffüs edip aynı şeyleri hissederek, bir Kahramanmaraşlı olmaktır”    dedi.

MaraştaHaber ekibi olarak yeni Valimiz Sayın Mustafa Hakan Güvençer’e yeni görevinde başarılar dileriz.

asdas asdasdasd

Mustafa Hakan Güvençer Kimdir ?

Muğla Valisi Mustafa Hakan GÜVENÇER, 1963 yılında İstanbul’un Kadıköy İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.

1986 yılında Zonguldak Kaymakam adayı olarak mesleğe başlayan GÜVENÇER, sırasıyla Çanakkale- Yenice Kaymakam Vekilliği, Çankırı – Ilgaz Kaymakam Vekilliği, Giresun- Alucra Kaymakamlığı, Artvin – Şavşat Kaymakamlığı, Ağrı – Gürbulak Sınır Mülki İdare Amirliği ve Ağrı Vali Yardımcılığı, Ankara – Kazan Kaymakamlığı, Amasya Vali Yardımcılığı, Yalova Deprem Kriz Merkezi’nde Vali Yardımcılığı, Aydın Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Konya – Karatay Kaymakamlığı görevinde iken 22 Aralık 2008 tarihli kararname ile Sinop’a Vali olarak atandı. GÜVENÇER buradaki görevini bitirdikten sonra, 13.12.2010 tarih ve 2010/1159 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Bingöl Valisi, 03.05.2013 tarih ve 2013/4699 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile Muğla Valisi olarak atanmıştır. 15.09.2014 tarihli ve 2014/6780 sayılı Kararname ile Kahramanmaraş Valisi olarak atanmıştır.

GÜVENÇER evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan

İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan son Valiler Kararnamesi ile Kahramanmaraş Valiliği görevine atanan Mustafa Hakan Güvençer, ken...

Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi

İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan son Valiler Kararnamesi ile Kahramanmaraş Valiliği görevine atanan Mustafa Hakan Güvençer, ken...

Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müjde! Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müj...

İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan son Valiler Kararnamesi ile Kahramanmaraş Valiliği görevine atanan Mustafa Hakan Güvençer, ken...

Chocolate Slim Fiyatı Ne Kadar? Çikolata Slim Nedir, Zayıflatır mı? Chocolate Slim Fiyatı Ne Kadar? Çikolata...

İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan son Valiler Kararnamesi ile Kahramanmaraş Valiliği görevine atanan Mustafa Hakan Güvençer, ken...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Menekşe Anaokulundan İyilik Yap, Empati Kur, İyilik Bul Etkinliği Menekşe Anaokulundan İyil...

Kahramanmaraş Onikişubat Menekşe Anaokulu 17 Ocak 2018 Çarşa...

Kısık Yolunda Genişletme Çalışmaları Kısık Yolunda Genişletme ...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yol yapım ve onarım çalı...

Gençlerden Doğa Yürüyüşü Gençlerden Doğa Yürüyüşü...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bu hafta sonu gençleri d...

Okul Müdürlerinden Fatmalı Yeşilkent İlkokulunda Değerlendirme Toplantısı Okul Müdürlerinden Fatmal...

Onikişubat İlçesinde aynı bölgede görev yapan okul müdürleri...

Zabun’dan KMBGC’ye Anlamlı Ziyaret Zabun’dan KMBGC’ye Anlaml...

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar...

Yedikuyular’a Hafta sonu Otobüs Yedikuyular’a Hafta sonu ...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin yapımını tamamladığı...

Dulkadiroğlu İlçe MEM’de görev değişimi Dulkadiroğlu İlçe MEM’de ...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görev...

İki Okuldan EMPATİ programı İki Okuldan EMPATİ progra...

Kahramanmaraş Onikişubat Zekeriya Tanrıverdi İmam Hatip Orta...

Enerji ve ekolojik temelli doğa eğitimi protokolü imzalandı Enerji ve ekolojik temell...

Tübitak 4004 doğa eğitimi ve bilim okulları programı çerçeve...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ