Kahramanmaraş Hak-İş Sendikası Üyeleri İftarda Buluştu
Yayınlanma:
Hak-İş'e bağlı sendika başkan ve yönetim kurulu üyeleri iftarda bir araya geldi.Hak-iş Konfederasyonuna bağlı sendikalar ve Hizmet-iş Sendikası Kahramanmaraş Subesi’nin Yönetim, Denetim, Disiplin, Temsilci ve Komite Başkanlarının...
Hak-İş'e bağlı sendika başkan ve yönetim kurulu üyeleri iftarda bir araya geldi.
Hak-iş Konfederasyonuna bağlı sendikalar ve Hizmet-iş Sendikası Kahramanmaraş Subesi’nin Yönetim, Denetim, Disiplin, Temsilci ve Komite Başkanlarının katıldığı iftar programı Yenişehir Et Lokantasında gerçekleştirildi. Hak-İş Kahramanmaraş Şube Başkanı Ömer Çınar, katılımlarından dolayı başkan, temsilci ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Çınar, Ramazan-ı Şerif'in kırgınlıkları ve dargınlıkların ortadan kaldırıldığı, sevgi ve kardeşlik duygularının ön plana çıktığı kutsal günler olduğunu belirtti.
Çınar, Hak-İş Sendikası olarak yaptığımız çalışmalarla daima üyelerinin yanında olduğunu belirterek, bizim üyelerimize karşı yaptığımız örnek davranışlar diğer sendikaları da harekete geçirdiğini söyledi.
Genel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.