Maraşta Haber
Maraşta Haber

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti, Pazarcık’ta Toplandı

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Derneği, Pazarcık İlçesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulunurken; Kaymakam ve Emniyet Müdürü’ne ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulundu. Kemal Sayın başkanlığındaki Gazeteciler Cemiyeti, Eylül ayı yönetim kurulu toplantısını Pazarcık ilçesinde gerçekleştirdi. Sayın ve cemiyet yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Pazarcık’ta yayımlanan Pazarcık Aksu Haber Gazetesi’ni ziyaret etti. Gazete sahibi Mustafa Efe, yazı işleri müdürü Suat […]

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti, Pazarcık’ta Toplandı

23 Eylül 2013 - 19:46A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Derneği, Pazarcık İlçesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulunurken; Kaymakam ve Emniyet Müdürü’ne ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulundu.

Kemal Sayın başkanlığındaki Gazeteciler Cemiyeti, Eylül ayı yönetim kurulu toplantısını Pazarcık ilçesinde gerçekleştirdi. Sayın ve cemiyet yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Pazarcık’ta yayımlanan Pazarcık Aksu Haber Gazetesi’ni ziyaret etti. Gazete sahibi Mustafa Efe, yazı işleri müdürü Suat Yenipınar ve muhabir Şahin Efe ile bir süre fikir alışverişinde bulunan Cemiyet Yönetimi, daha sonra sırayla Kaymakam Dr. Mehmet Bozdete, Garnizon Komutanı Binbaşı Nadi Aslan, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahingözü, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Sel, Emniyet Müdürü Abdulkadir Durmuş ve Pazarcık Genç İşadamları Derneği (PAGİAD) Başkanı Mehmet Yılkıcı’yı ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde cemiyetin kuruluş amacını ve çalışmalarını anlatan Kemal Sayın, ilkeli gazetecilerin bir çatı altında toplanması için gayret gösterdiklerini belirtirken; Boztepe, Aslan, Şahingözü, Sel, Durmuş ve Yılkıcı da ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

TOPLANTI PAGİAD’TA YAPILDI

Bu arada Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Eylül Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, PAGİAD’ta yapıldı. Pazarcık’taki ziyaretlerin en son durağı olan PAİGAD Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Cemiyet Mali Sekreteri Bekir Doğan, hac görevi için kutsal topraklarda olduğundan ve Cemiyet Başkan Yardımcısı Sırrıberk Arslan da, özel işi nedeniyle katılmadılar.

Kemal Sayın başkanlığında yapılan toplantıda cemiyete üyelik başvurusunda bulunanların durumları görüşülürken, ayrıca cemiyete bir hizmet binası kazandırılması konusundaki gelişmeler ele alındı. Üyeler arasında birlik ve beraberliğin daha da güçlenmesi için 3 ayda bir tüm üyelerin aileleri ile katılacağı etkinlikler düzenlemesi konusunu da gündemine alarak görüşen Cemiyet Yönetim Kurulu; Kasım ya da Aralık ayı toplantısını da Elbistan’da yapmak üzere çalışmalara başlama kararı aldı ve bu konuda bir komisyon kurulmasına karar verdi.

DALKARA’NIN AKŞAM YEMEĞİ

Bu arada, ziyaret programında yer almasına rağmen parti çalışmaları nedeniyle Adana’ya giden Pazarcık Belediye Başkanı Kamil Dalkara, Pazarcık’a gelen Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu onuruna, bir akşam yemeği düzenledi.

Yemeğe Kaymakam Dr. Mehmet Bozdete, Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Nadi Aslan, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahingözü, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Sel, Emniyet Müdürü Abdulkadir Durmuş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Abdurrahman Akbaba, Askerlik Şubesi Başkanı Üsteğmen Nadir Ulaş Birdane,  Yumaklıcerit Belediye Başkanı Murat Ceyhan ve Pazarcık Genç İşadamları Derneği (PAGİAD) Başkanı Mehmet Yılkıcı, AK Parti İlçe Teşkilatı’nın bazı isimleri ve Pazarcık’taki Aksu Haber ve Pazarcık Gazetesi’nin kadroları katıldılar.

Yemeğin ardından bir teşekkür konuşması yapan Cemiyet Genel Sekreteri Akif Arslan, kurulalı henüz 10 ay bile olmadan çok büyük bir ivme kazandıklarını belirterek “Kısa sürede marka isimlerle birlikte yol almayı başardık. Bundan sonra da aynı ilke ile yolumuza devam edeceğiz. Pazarcık’ta bize gösterilen ilgiye  teşekkür ediyoruz, bu ilgiye layık olmaya çalışacağız. Meslektaşlarımızın sorunlarını her platforma dile getirmek ve sorunlara çözüm yolu bulmak, sivil toplum kuruluşları ile Kahramanmaraş’ın sorunlarına kamuoyu oluşturmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaymakam Dr. Mehmet Boztepe de, Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’nun ilçede toplanmasının ve böyle bir etkinliğin içerisinde yer almasının kendilerini mutlu ettiğini ve her zaman kapılarının açık olduğunu söyledi. 

100 copy 101 copy 102 copy 103 copy 104 copy 105 copy

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Belediye Başkanı Mahçiçek, LGS’de ilk 25’e giren öğrenci ve aileleriyle buluştu Belediye Başkanı Mahçiçek, LGS’de ilk 25...

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 2022-2023 eğitim-öğretim yılında gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sistemi’nde (LGS) derece ...

Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
15. MEB Robot Yarışmasının başarılı öğrencilerinden ziyaret 15. MEB Robot Yarışmasını...

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlen...

HDP LİLEREDE Mİ HEDİYE GÖNDERDİNİZ ? SAYIN GÜNGÖR. HDP LİLEREDE Mİ HEDİYE GÖ...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin 600 Milletvekiline gö...

İş Adamı Serdar Balık’tan Örnek Davranış İş Adamı Serdar BalıkR...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Çukurova Elektrik Anadolu Li...

İl Milli Eğitim Müdürü Kahraman, Süha Erler Anadolu Lisesini Ziyaret Etti İl Milli Eğitim Müdürü Ka...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, Kahrama...

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türk Kızılay’ı Arasında Protokol İmzalandı İl Milli Eğitim Müdürlüğü...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Kahramanmaraş Kı...

Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Şahin’in Gurur Günü Kahramanmaraş Milletvekil...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Şahin, ...

Andırın’da 6 bin 500 kitap kardelenlerle buluştu Andırın’da 6 bin 50...

Kahramanmaraş Andırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği&...

Dulkadiroğlu RAM’dan “İyi Oluşun Beş Hali” Semineri Dulkadiroğlu RAM’da...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Rehberlik Araştırma Merkezince dü...

İbrahim Çalık Anadolu Lisesi’nde Anlamlı Etkinlik İbrahim Çalık Anadolu Lis...

Onikişubat İlçesi İbrahim Çalık Anadolu Lisesi tarafından dü...

Dulkadiroğlu İlçesinde Kontrollü Yıkım Çalışmaları Devam Ediyor Dulkadiroğlu İlçesinde Ko...

6 Şubat 2023 Kahramanmaraş merkezli depremlerde, Dulkadiroğl...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ