Maraşta Haber
Maraşta Haber

Kahramanmaraş Et Tanzim Firması Basın Mensuplarını Ağırladı

Şekerdere Bulvarı üzerinde, Mehmet Akif Kültür Merkezi Karşısında bulunan  Et Tanzim Ltd Şti . Birinci Et ve Sucuk Mangalı Partisinde basın mensuplarını konuk etti. Kahramanmaraş Et Tanzim Ltd Şti. sahiplerinden Fatih Döner basın mensuplarının değişik soruları ile ilgili şu ifadeleri kullanarak hedeflerini anlattı. “2010 yılında Kahramanmaraş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Poyraz ve beraberinde çok sayıda […]

Kahramanmaraş Et Tanzim Firması Basın Mensuplarını Ağırladı

26 Ocak 2014 - 20:57A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Şekerdere Bulvarı üzerinde, Mehmet Akif Kültür Merkezi Karşısında bulunan  Et Tanzim Ltd Şti . Birinci Et ve Sucuk Mangalı Partisinde basın mensuplarını konuk etti.

Kahramanmaraş Et Tanzim Ltd Şti. sahiplerinden Fatih Döner basın mensuplarının değişik soruları ile ilgili şu ifadeleri kullanarak hedeflerini anlattı.

“2010 yılında Kahramanmaraş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Poyraz ve beraberinde çok sayıda bürokrasinden kişilerin katılımı ile Kahramanmaraş Et Tanzim Firması iş yerimizin açılışını yapmıştık. Et Tanzim iş yerimize büyük ilgi oldu ve müşterilerimiz o günden bu güne müessesemizi belediyenin yeri olarak biliyor. Daha doğrusu bir kamu kurumu gibi çalıştık. O dönemde Et Balık Kurumundan Kahramanmaraş için talepte bulunduk, ancak Et Balık kurumu bize şube imkanı vermeyince ortaklarımızdan Memiş ŞahinkanatÇetin Kazancı ve ben Fatih Döner olmak üzere kendi aramızda Kahramanmaraş’ta Et ve Balık kurumunu aratmayacak, halkımızın ucuz ve kaliteli et yemesini sağlayacak bu müessesemizi kurduk. Allah’a şükür vatandaşlarımızın da talebi büyük oldu. Bize başta Akdeniz bölgesi olmak üzere Adana, Mersin vb değişik yerlerden şube açmak amacıyla istekler geldi, bizde bunları değerlendirdik ve şimdi onun ön çalışmalarını yapıyoruz.

 

Birincisi özelliğimiz  müşterimizin istediği gibi et veriyoruz, Yani müşterimizin etin neresini beğeniyorsa onun isteğini gerçekleştiriyoruz. Fiyatlarımız çok uygun, Türkiye genelinde, ilimizde, hatta Et ve Balık Kurumu ’da dahil ete zam yaparken biz fiyatları sabit tuttuk ve zam yapmadık.

Kahramanmaraş’ta irişkit dediğimiz et sucuğunu müşterilerimizin özel isteği üzerine gözleri önünde yaparak veriyoruz ve çok memnun oldukları için devamlı talep oluyor.

Kahramanmaraş Et Tanzim Firması olarak Kahramanmaraş Önsen Kasabasında 2 adet çiftliğimiz bulunuyor. Çiftliğimiz üç bin 500 metrekare kapalı alan ve 50 dönüm açık alandan oluşmakta ve 250 büyük baş hayvan ile 150 küçükbaş hayvan mevcut olup besiye çekilmekte, yetiştirdiğimiz bu hayvanları belediye mezbahasında veteriner kontrollerinden geçtikten sonra kesime gönderiyoruz ve iş yerimizde halkımızın hizmetine sunuyoruz.

Et ve Balık Kurumu’nun vermiş olduğu taban 18, 5 TL ile tavan 22, 5 TL fiyat olmasına rağmen Kahramanmaraş Et Tanzim Firması olarak biz taban 13 TL ile tavan 19 TL arasında Kahramanmaraş ve ilçeleri başta olmak üzere Akdeniz Bölgesine bu imkânı sunuyoruz.

Fiyatımızın ucuz olmasının nedeni 2 adet çiftliğimizde besi işlemlerini biz kendimiz yapıyoruz, yemleri kendimiz üretiyoruz ve az bir kazançla halkımıza hizmet etmeyi hedefleyip sürümden kazanıyoruz. Biz Et Tanzim Firması olarak ilgi görünce benzer ismimizi kullananlar oldu, onlarla bir ortaklığımız söz konusu değil. Şu anda tek şubeyiz, Şekerdere Bulvarı üzerinde Mehmet Akif Kültür Merkezi karşısında Kahramanmaraş halkına hizmet veriyoruz.

Siz basın mensuplarıyla tanışmak istedik, ilerleyen günlerde buna benzer etkinliklerimiz olacak, Et ve Sucuk Mangalı Partisini gelenekselleştireceğiz. Katılımınızdan dolayı hepinize şirketimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

IMG_6770 IMG_6772 IMG_6786 IMG_6796 IMG_6807 IMG_6813 IMG_6820

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...

Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu...

Geçtiğimiz ekim ayında Avrupa’nın devleriyle karşılaşan Galatasaray, sahasında konuk ettiği Real Madrid ve PSG maçlarından puansız ayrı...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
KSÜ’lü öğrencilere EXPO 2023 ve dondurmalı karşılama KSÜ’lü öğrencilere EXPO 2...

Onikişubat Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kahrama...

İl Jandarma Komutanı Yağan’dan Rektör Yasım’a Ziyaret İl Jandarma Komutanı Yağa...

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay To...

“GÜL”E ARZ-I HÂL – III “GÜL”E ARZ-I HÂL – ...

Şekvâ değildir kastımız “Gül”e; bu elfâza cür’et ve cesâreti...

İl HBÖ Değerlendirme toplantısı Göksun’da yapıldı İl HBÖ Değerlendirme topl...

Kahramanmaraş İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Merkezleri ...

“GÜL”E ARZ-I HÂL – II “GÜL”E ARZ-I HÂL – II...

Ey İnsanlığın Medâr-ı İftihârı!.. İnsan olma haysiyetini Sen...

ZUHAL KARAKOÇ DORA: DOÇENT OLDU ZUHAL KARAKOÇ DORA: DOÇEN...

Doktorasını tamamlayan Dr. Zuhal Karakoç Dora, Doçent oldu. ...

“GÜL”E ARZ-I HÂL – I “GÜL”E ARZ-I HÂL – I...

Kâinâtın Solmayan Gülü’nün dünyayı teşrif buyurduğu Rebîülev...

Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Farkındalık Etkinliği Öncelik Hayatın Öncelik Y...

İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan “Öncelik Hayatın, Ö...

İSLAMDA ŞÜKÜR  İSLAMDA ŞÜKÜR 

Şükür kelimesi iyiliği bilme ve onu ilan etme anlamlarına ge...

BOYALI GÜREŞLERİ NEFES KESTİ BOYALI GÜREŞLERİ NEFES KE...

SPORCU VE SEYİRCİ KATILIMIYLA KIRKPINARI ARATMADI Dulkadiroğ...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ