Maraşta Haber
dogalgazreklam
Maraşta Haber

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kültürel ve Sosyal İşlere Hız Veriyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Mustafa Semerci, Kütüphaneler ve Müzeler Şube Müdürü Necati Kahveci ve Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Yaşar Kaymak, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ı makamında ziyaret ettiler. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ, ziyarette […]

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kültürel ve Sosyal İşlere Hız Veriyor

20 Kasım 2014 - 18:08A+A-


Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Mustafa Semerci, Kütüphaneler ve Müzeler Şube Müdürü Necati Kahveci ve Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Yaşar Kaymak, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ı makamında ziyaret ettiler.

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ, ziyarette yaptığı konuşmada, “Büyükşehir Belediyesi olarak ilçelerimizde neler yapabileceğimizi ilçe belediye başkanlarımızla birlikte değerlendirmek için istişareler yapıyoruz” dedi.

Göksun’da yapmayı düşündükleri projeleri Başkan Aydın’la istişare ettiklerine işaret eden Yanardağ, şunları kaydetti:

“Bu gün Göksun Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Coşkun Aydın’ı ziyaret ederek Göksun’da yapılması gereken projeleri görüştük. Birçok proje hem Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç’un hem de Sayın Aydın’ın seçim döneminde hazırlamış oldukları proje kitapçığında yer alıyor. Bu projeleri elbirliği içinde en kısa sürede gerçekleştirerek, Göksun halkının hizmetine sunma çabası ve gayreti içindeyiz.”

Göksun’un özellikle tabiat güzellikleri konusunda Kahramanmaraş ve bölgede ayrı bir yeri olduğuna dikkat çeken Yanardağ, “Kütüphaneler ve müzeler konusunda çalışmalarımız var. Göksun’un özellikle tabiat güzellikleri konusunda ayrı bir yeri olduğunu herkes biliyor. Festivaller konusunda çok iyi olan bir ilçemiz. Güreş festivali uzun yıllardır yapılan önemli bir festival. Ayrıca son yıllarda yapılan elma festivali ilçenin tanıtımı açısında çok önemli. Bu festivaller inşallah Coşkun Başkanın da coşkusu ile daha coşkulu geçecektir. Bizde Büyükşehir Belediyesi olarak her türlü destek ve yardım konusunda Başkanımın yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Biz biriz ve birlikteyiz. Daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Hizmette niyetler önemlidir. Bizim ve başkanımızın niyetleri samimi, zaten niyet samimi olunca sonuçta hayırlı olur” dedi.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı olan tüm birimlerin Büyükşehirde yaptıkları tüm hizmetleri ilçelerde de ortaya koyacağını belirten Yanardağ, “Bundan sonraki süreçte de toplumun her kesimine bakan hizmetleri halkımızla ve insanlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz. Ben her şeyin daha güzel olacağı kanaatine sahibim. Sayın başkanımıza misafirperverliğinden dolayı bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkürleri sunuyorum” şeklinde konuştu.

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ise yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Erkoç’a ilçelere verdiği değerden ve hizmet gayretinden dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.

Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hareket etmenin hizmet bütünlüğünün uygulama aşamasına getirilmesi noktasındaki hem ile hem de ilçelere önemli katıklar yaptığına vurgu yapan Başkan Aydın, şunları kaydetti:

“Bu yıl içinde Sosyal ve Kültürel anlamda birlikte yaptığımız çalışmaların halkımızı daha çok memnun ettiğini gördük. Bunun daha üst seviyelere çıkması için Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanımız ve şube müdürlerimiz bu gün buradalar. Göksun’da bu yıl içinde güreş festivali ve elma festivali olmak üzere iki büyük festivalimiz oldu. Bunun yanında Ramazan ayı içinde kurduğumuz iftar çadırı ile her gün sıcak yemek hizmeti verdik. Büyükşehir Belediyemizin mobil iftar tırı ile biri Büyükşehir Belediyemiz tarafından olmak üzere yaklaşık iki bin kişinin katılımıyla iki defa iftar yemeği verdik. Ayrıca Ramazan Etkinlikleri kapsamında İslamiyet’in doğuşu ve Bilal-i Habeşi Hazretlerinin hayatını konu alan bir tiyatro gösterimiz oldu.”

Başkan Aydın, bundan sonraki süreçte de Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile sosyal ve kültürel faaliyetleri artırmayı hedeflediklerini kaydetti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şu...

Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şu...

Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müjde! Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müj...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şu...

Chocolate Slim Fiyatı Ne Kadar? Çikolata Slim Nedir, Zayıflatır mı? Chocolate Slim Fiyatı Ne Kadar? Çikolata...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şu...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Nezihe Öksüz MTAL’de Bilinçli İnternet kullanımı anlatıldı. Nezihe Öksüz MTAL’d...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü MEBBİS Yöneticisi Ya...

KSÜ Tek Yürek Oldu, Nevruz Bayramı Coşku İle Kutlandı KSÜ Tek Yürek Oldu, Nevru...

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ), baharın müjdeci...

Mehmet Uğur DİLİPAK’tan, MÜJDE; Mehmet Uğur DİLİPAK’...

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekil, Mehmet Uğur DİLİPAK̵...

Belediye Otobüsü Çalışma Saatleri Değişti Belediye Otobüsü Çalışma ...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermek...

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin Okul Müdürleriyle İstişare Yaptı MEB Müsteşarı Yusuf Tekin...

Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç.Dr. Sayın. Yusuf TEKİN,...

Ilıca Yeniyapan Ortaokulu’ndan Muhteşem Etkinlik Ilıca Yeniyapan Ortaokulu...

Kahramanmaraş- Onikişubat İlçesi Ilıca Yeniyapan Ortaokulu’n...

MHP Ülkücü Şehitleri Andı MHP Ülkücü Şehitleri Andı...

MHP Elbistan İlçe Başkanlığı, Elbistanlı Ülkücü Şehitler Has...

Parlamenterler Heyetinden Kahramanmaraş’a Ziyaret Parlamenterler Heyetinden...

Türk Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil başkanlığı...

Çanakkale Deniz Zaferi Kutlandı Şehitler Rahmetle Anıldı Çanakkale Deniz Zaferi Ku...

Dünyada başka örneği olmayan Dünya Zaferi Çanakkale Zaferini...

Beyza Okulları Boğaziçi’nin Açılışı Yapıldı Beyza Okulları Boğaziçi&#...

Kahramanmaraş’a kentin en modern okulu olma özelliğini...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ