Filipinli Gelin, Melek’ten Üç Çocuğa "EVET"

Filipinli Gelin, Melek’ten Üç Çocuğa "EVET"
Bir süre önce İngiltere'de tanıştığı Elbistanlı İş Adamı Hüseyin Döngel ile 2.5 yıllık arkadaşlığın ardından Elbistan'a gelerek, önce sevdiği adam için önce Müslüman olan daha sonra Melek adını alan Rhuda Mateo nikah...

Bir süre önce İngiltere'de tanıştığı Elbistanlı İş Adamı Hüseyin Döngel ile 2.5 yıllık arkadaşlığın ardından Elbistan'a gelerek, önce sevdiği adam için önce Müslüman olan daha sonra Melek adını alan Rhuda Mateo nikah töreninde 3 çocuk teklifine "Evet" dedi. Elbistan Belediye Nikah Dairesinde gerçekleşen nikah töreni dünya evine giren Filipinli Gelin Mateo Melek Döngel ve Hüseyin Döngel çiftinin mutlulukları ise görülmeye değerdi.

Ve Filipinler-Elbistan katında mutlu son yaşandı. 2.5 yıl önce gezi için gittiği İngiltere'de Elbistanlı İş İş Adamı Hüseyin Döngel ile tanışan Rhuda Mateo 2.5 yıllık arkadaşlığın ardından, Elbistan'a gelerek sevdiği için İslamiyeti seçip Müslüman olmuştu ve Melek adını almıştı. Aradan geçen 2,5 yılın mutluluklarına mutluluk kattığı gözlenen Döngel Çifti, Elbistan Belediyesi Nikah Dairesinde görkemli bir törenle güzel değerlerini katlayarak resmi imzayı attılar ve mutlu sona eriştiler.

AK Parti Elbistan Eski İlçe Başkanı İş Adamı Bünyamn Kılıç ile AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Eyüp Ceren'in nikâh şahitliği yaptığı resmi nikâh töreninde, şahitlerin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın evli çiftlerden istediği "3 Çocuk Yapın" dileğini geline tavsiye etmesi olumlu yanıt buldu ve Filipinli Gelin, "3 Çocuk" tavciyesine "YES" diyerek karşılık verdi ve nikâh salonunda bulunan davetlilerden büyük alkış aldı.

İmzaların atılmasıyla birlikte gelinin ayağına basan damat Hüseyin Döngel ise büyük mutluluk yaşarken, Filipinli Gelin Rhuda Melek Döngel, sevdiği adam uğruna Elbistan'a yerleşerek aşkın ne kadar büyük fedakârlık gerektirdiğini gözler önüne serdi.

Alkışlar ve tebrikler arasında Elbistan Belediyesi Nikâh Dairesinden ayrılan Döngel çifti ise damadın kullandığı ve arka cephesinde, "Elbistan'a Filipinli Gelin Geldi" yazan araçla dilere destan mutluluklarını Elbistan caddelerinde mutluluklar içinde tek araçlık konvoyla noktaladılar.

Filipinli Gelin 2 Filipinli Gelin 3

Filipinli Gelin 1

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.