Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eğitici Eğitimi Almış Öğretmenlere Yeni Aile Eğitimi Programı Tanıtıldı

Kahramanmaraş Onikişubat Suzan ve

Kahramanmaraş Onikişubat Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Salonunda daha önce (0-18 Yaş) (Eğitici Eğitimine) katılmış ve “Eğitici Belgesi” almış öğretmenlere değişen yenilikler yeni aile eğitimi programı hakkında seminer verildi.

Seminer öncesi açılış konuşması yapan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Tiyek yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“ Toplum ailelerin bir arada bulunmasıyla oluşur. Sağlıklı toplumun oluşması elbette sağlıklı ailelerin olmasıyla mümkündür. Milli Eğitim Bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğümüz bu bakış açısından “ 0-18 yaş Aile Eğitimi” projelerine önem verdi ve uygulamaya koydu” dedi.

“ 0-18 yaş” Aile Eğitimine katılmış, belgesini almış 20 öğreticiye eğitim görevlisi olarak Mersin ili Toroslar Kız Meslek Lisesi öğretmeni Zozan Fırat, tarafından “Aile Eğitimi Kurs Programı (0-18 Yaş)” Uygulamaları İle İlgili 30 Ağustos 2014 tarih ve 2014/17 Sayılı Genelge ve yeni değişiklikler hakkında bilgi verildi.

Seminere destek amacıyla İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Tiyek, Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü H.Emre Gökşen, Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yahya Dertli, Onikişubat Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Selahattin Kılıçkıran ve İl Milli Eğitim Hayat Boyu Öğrenme Şefi Bayram Metin’de katıldılar.

IMG_5118 copy IMG_5120 copy IMG_5121 copy IMG_5123 copy IMG_5128 copy IMG_5134 copy IMG_5138 copy IMG_5143 copy IMG_5147 copy IMG_5148 copy IMG_5155 copy