Maraşta Haber
Maraşta Haber

Demirel; Üç Hilalin Altında Aydınlık Yarınlara Kavuşacağız

MHP Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel: “Karanlıkları ampulle aydınlanacağını zanneden seçmenlerimize de söyleyelim, ampul patlayacak üç hilalin gölgesinde aydınlık yarınlara kavuşacağız” diye konuştu. MHP’liler,  Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel’in de katıldığı birlik ve beraberlik yemeğinde buluştular. Liva Düğün Salonunu tıklım tıklım dolduran partililer adeta seçim zaferini kutlar gibiydiler. Toplantının açılış konuşmasını […]

Demirel; Üç Hilalin Altında Aydınlık Yarınlara Kavuşacağız

11 Mart 2014 - 15:49A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

MHP Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel: “Karanlıkları ampulle aydınlanacağını zanneden seçmenlerimize de söyleyelim, ampul patlayacak üç hilalin gölgesinde aydınlık yarınlara kavuşacağız” diye konuştu.

MHP’liler,  Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel’in de katıldığı birlik ve beraberlik yemeğinde buluştular.

Liva Düğün Salonunu tıklım tıklım dolduran partililer adeta seçim zaferini kutlar gibiydiler.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Mustafa Bastırmacı; “Bu kalabalık bu coşku MHP’nin ayak sesleri. Sandıktaki zaferimizin müjdecisi. MHP bir ailedir. Seçim çalışmaları boyunca ailemizin her bir ferdi canla başla dava uğruna çalıştı 30 Mart’a kadar da çalışmaya devam edecek. Ben burada bütün gizli kahramanlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bastırmacı’nın ardından yoğun alkışlarla kürsüye Gelene Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Neslihan Koca Nergiz, bu seçimden büyük zafer çıkacaklarını söyledi ve din, dil, ırk ayrımı yapmadan ayrıştırıcı değil, birleştirici herkesi kucaklayan bir belediye başkanı olacağını vurguladı.

Onikişubat İlçe Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan; seçim çalışmaları boyunca emeği geçen herkese teşekkür ederek, 30 Mart akşamı da seçim zaferini kutlayacaklarını söyledi.

AKGEMCİ; BELEDİYECİLİK TARİHİNDE DESTAN YAZACAĞIZ

Büyük coşku ve alkışlarla kürsüye Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci; “Bu coşku bu kalabalık Türkiye’de MHP iktidarının Kahramanmaraş’ta başladığının işaret fişeğidir. Bunu buradan dosta düşmana ilan ediyoruz.

Biz Türk Belediyecilik tarihinde de destan yazacağız. Burada bulunan herkes tarihe tanıklık ediyor. Değişimi birlikte başaracağız.

Yine tekrarlamak istiyorum, evde kadının huzuru ve mutluluğu dünyanın mutluluğudur. Biz hanım kardeşlerimize öncelik tanıyacağız. Onlarla bu zafere adım adım omuz omuza yürüdük.

İnşallah 31 Mart’tan itibaren belediye başkanlarımızla ve meclis üyelerimizle birlikte yüz ağartan yüz projemizle Marka Şehir Kahramanmaraş’ımızı hep birlikte inşaa edeceğiz” diye konuştu.

Milletvekili Mesut Dedeoğlu ise, Kahramanmaraş’ta bütün belediyeleri alacaklarını ifade etti ve sandıkta 12-0 sözünü yineledi.

Coşkulu kalabalığa seslenen MYK Üyesi Doç. Dr. Ruhi Ersoy; “İnsanın işiyle ekmeğiyle imtihan edildiği bir ortamda bulunuyoruz. Çok önemli akademik kariyeri olan Prof. Dr. Tahir Akgemci hocamız, fedakârlık yaparak, Kahramanmaraş Hayalini gerçekleştirmek için yola çıktı. Milletinin adına Milliyetçi Hareket çatısı altında bu hayalini gerçekleştirecek.

Bu ortamı bizleri hazırlayan Türkiye Sevdalılarına teşekkür ediyorum. Kahramanmaraş tekrar Milliyetçi Hareketle kendini bulacak” dedi.

RUHSAR DEMİREL; AMPUL PATLAYACAK

ÜÇ HİLALİN GÖLGESİNDE AYDINLIK YARINLARA KAVUŞACAĞIZ

 

Genel Başkan Prof. Dr. Devlet Bahçeli’nin selamını salona ileten Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel: “Bütün samimiyetimle söylüyorum, Kahramanmaraş’ta gördüğümüz ilgi bizleri çok mutlu etti. Hepinize çok teşekkür ediyorum.

Görünmeyen kahramanlar çoğunlukta biz kadınlarız. Bu salonda herkesin eşleriyle gelmesi beni onurlandırdı. İşte bizim teşkilatımızda kadın bu kadar önemseniyor. Bu ülke kadınların elinde yükseliyor.

Sayın büyükşehir belediye başkan adayımızın projeleri de beni ayrıca gururlandırdı. Şimdiden Kahramanmaraş’a hayırlı olsun.

Bir 17 Aralık operasyonu herkesçe biliniyor. Dolayısı ile 30 Mart seçimleri çok büyük öneme sahip. Bu seçilerde alınacak netice ülkemizde bir erken seçimin tarihini belirleyecek. Tarihi kesin olan bir cumhurbaşkanlığı seçimi var. Yani önümüzde peş peşe 3 seçim var. bu yüzden Parti liderleri de genel politikaya ağırlık veriyorlar.

Bizler “Yeter artık” sloganıyla girdiğimiz yerel seçimlerde belediyeciliğin sadece asfalt yapıp kaldırım yapmaktan ibaret olmadığını göstereceğiz. Artık 21. Yüzyıldayız. İnsanımız sosyal projeler, kültürel aktiviteler istiyorlar.

Başkan adaylarımızın çok güzel projeleri var.  Kahramanmaraş onların sayesinde hizmete kavuşacak.

Bir sonraki ziyaretimizde belediyelerimizi ziyaret edeceğimize inanıyorum. 30 Mart genel seçimlerdeki başarımızı genel seçimlerde iktidara yürüyüşümüzün habercisi olsun.

Karanlıkları ampulle aydınlanacağını zanneden seçmenlerimize de söyleyelim, ampul patlayacak üç hilalin gölgesinde aydınlık yarınlara kavuşacağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından canlı müzik eşliğinde devam eden programa; Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel’in yanı sıra MYK Üyesi Doç. Dr. Ruhi Ersoy, Milletvekili Mesut Dedeoğlu, İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, İlçe teşkilatları, Kadın Kolları Başkanı Halide Akben, Belediye Başkan Adayları, Meclis Üyesi Adayları, STK Başkanları, Eski Milletvekilleri ve partililer katıldı.

1 (11) 3 (12) 4 (11) 5 (11) 6 (6) 7 (6) 8 (6) 9 (6) 10 (5) 11 (4) 12 (4) 13 (4) 15 (1) 16 (1) 21 22 26 27 28 29 30 31 32

 

 

 

 

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...

Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu...

Geçtiğimiz ekim ayında Avrupa’nın devleriyle karşılaşan Galatasaray, sahasında konuk ettiği Real Madrid ve PSG maçlarından puansız ayrı...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Biriz Edebiyat Cemalettin Gündoğan İle Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması 13 Biriz Edebiyat Cemalettin...

BİRİZ EDEBİYAT CEMALETTİN GÜNDOĞAN İLE FASL_I MUHABBET 198.G...

Uzaktan Eğitim Süreci Değerlendirildi Uzaktan Eğitim Süreci Değ...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü Harun Ku...

Ekinözü Öğrencilerine 150 adet tablet hediye edildi Ekinözü Öğrencilerine 150...

Kahramanmaraş’ın Ekinözü İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, ...

Bu Kararları Okumadan Sokağa Çıkmayın Bu Kararları Okumadan Sok...

Kahramanmaraş İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi 01 Aralık 2020 gü...

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı geldi Hafta sonu sokağa çıkma y...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  Kabine toplantısı sonund...

Yardımcıoğlu: Türkiye, Dış Siyasetini Yeniden Gözden Geçirmeli! Yardımcıoğlu: Türkiye, Dı...

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr....

ONİKİŞUBAT BELEDİYEMİZDEN KÜLTÜR HİZMETİ ONİKİŞUBAT BELEDİYEMİZDEN...

       Onikişubat Belediye Başkanı Sayın Hanefi MAHÇİÇEK  kü...

Eğitimle İlgili Yeni Kararlar Alındı Eğitimle İlgili Yeni Kara...

Kahramanmaraş İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi 30 Kasım 2020 gün...

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP! CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A A...

Kahramanmaraş – Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başka...

Ziya YENİPINAR”elle tutulur bir iyileştirme” beklemekteyiz Ziya YENİPINAR”elle...

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Ziya YENİPINAR, TBMM’de bütçe...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ