Maraşta Haber
Maraşta Haber

Büyükşehir Spor, Adıyaman Deplasmanına Gidiyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Başkanı Dursun Özçelik Mavi- Beyazlı ekibi Adıyaman deplasmanında yalnız bırakmayacaklarını açıkladı. Pazar günü Adıyaman’da oynanacak Adıyamanspor–Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor maçı için hazırlıklarını tamamlayan taraftarlar, Pazar günü öğleden önce yola çıkarak Adıyaman’a  gidecek. Pazar günü Adıyaman deplasmanına Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları olarak 2-3 otobüs kaldıracaklarını ifade ederek Kahramanmaraşlı halkı deplasman maçına davet […]

Büyükşehir Spor, Adıyaman Deplasmanına Gidiyor

10 Ekim 2013 - 19:34A+A-

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Başkanı Dursun Özçelik Mavi- Beyazlı ekibi Adıyaman deplasmanında yalnız bırakmayacaklarını açıkladı.

Pazar günü Adıyaman’da oynanacak Adıyamanspor–Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor maçı için hazırlıklarını tamamlayan taraftarlar, Pazar günü öğleden önce yola çıkarak Adıyaman’a  gidecek.

Pazar günü Adıyaman deplasmanına Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları olarak 2-3 otobüs kaldıracaklarını ifade ederek Kahramanmaraşlı halkı deplasman maçına davet etti. Susarak takımın desteklenemeyeceğini ifade eden Özçelik, sessiz kalan, deplasmana gitmeyen, tezahürat etmeyen sporseverlerin taraftar olamayacağını belirtti.

Ligin başından buyan verdikleri destekleri bundan sonraki süreçte de devam ettireceklerini kaydeden Özçelik, “İmkânlarımız ne olursa olsun takımımızı yalnız bırakmayacağız. Gerek kendi sahamızda, gerekse deplasmanda onların yanında olacağız. Galibiyetin 12 adamın (taraftar) desteği ile elde edildiği bilinciyle yolumuza devam edeceğiz. Tüm Kahramanmaraş halkını deplasman maçlarında görmeyi temenni ediyoruz” diye konuştu.

Pazar günü Zorlu bir deplasmana gideceklerini ifade eden Başkan Dursun Özçelik,  Bizde ayrım gayrım olmadan profesyonel takımımız başta olmak üzere Kahramanmaraş’taki Spor faaliyetlerini desteklemek üzere hep birlikte isim, cisim ayrımı yapmadan yanlarında olacağız. Biz stadyumlarda ve sporun olduğu, konuşulduğu her ortamda varlığımızı hissettireceğiz ki Kahramanmaraş yeni bir oluşum görsün ve o oluşumun farkına varsın” dedi.

Gittiğimiz deplasmanlarda Taraftarlar olarak Şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz diyen Başkan Özçelik, “Biz Büyükşehir Spor taraftarları olarak kendi kabuğumuzu Deplasmanlara gittiğimizde Kahramanmaraş’ı en iyi şekilde temsil etmektir. Ben bu durumları yıllar önce yaşadım ve yeniden yaşamaya hazırım. Kurmuş olduğumuz ve Kahramanmaraş’ın spor kulüplerini iç ve dış saha maçlarında desteklemek için taraftarları bir çatı altında toplamak üzere 2 takımımıza aynı yaklaşımla destek vermek üzere birlik beraberlik içerisinde bu işi anlımızın akı ile başaracağız. Üyeler arasında birlik ve beraberliği, sosyal dayanışmayı temin etmek amacı ile faaliyete geçirdiğimiz Derneğimizde bizim prosedürlerimize uyabilecek kişilikli, kimlikli kişilerle bu yolda ilerleyeceğiz. Ben yıllardan bu yana dernek başkanlığı yaptım. Bu şehirde her türlü düşünceye sahip insanlar olduğunu biliyorum.

Spor İnsanların Sağlık açısından çok önemli bir unsur olmuştur. Bizde insanlarımıza sporu sevdirmeliyiz ve sporu aşılamalıyız. Bunun için bu taraftar Derneğini faaliyete geçirdik ve birlik içerisinde hareket etmek için buradayız” ifadelerini kullandı.

“BASIN MENSUPLARIDA ARAMIZDA OLACAK”

Pazar günü Adıyaman Deplasmanına gitmek için organizasyon yaptıklarının ifade eden Kahramanmaraş büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Basın Sözcüsü İlker Yiyen, “Pazar günü Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği olarak Belediyespor’umuzu Deplasmanda yalnız bırakmama adına takımımıza 12. Adam olarak görev yapmaya gidiyoruz. Dernek Merkezi önünden kaldıracağımız araçlarla Adıyaman’a gidip takımımıza tam destek vereceğiz. Biz Kahramanmaraş’ın takımlarına eşit yaklaşan bir Dernek kuruluşuyuz. Bu nedenle Bütün Kahramanmaraşlıları takımlarına sahip çıkmalarını işitiyoruz. Pazar günü Üyelerimiz ve taraftarlarımızın yanı sıra Basın Mensubu arkadaşlarımızı da yanımızda götürmeyi planlıyoruz. Onlara da ihtiyacımız var. Onlar şehrin gözü kulağıdır. Onlar olmadan, takım olmadan biz bir hiçiz. Basın mensuplarını da aramızda görmemekten mutluluk duyacağız” dedi.

Her zaman ne şartta olursa olsun takımı yalnız bırakmayacaklarını ifade eden Dernek Basın Sözcüsü Gazeteci İlker Yiyen; “Biz şartlar ne olursa olsun takımımız bırakmayız. Bizim sevdamız büyüktür. Kırmızı- Beyaz, Mavi- Beyaz bizim için her şey demektir. Biz ayrım yapmamak için çalışıyor ve takımlarımızı destekliyoruz. Takımlarımıza bundan sonra da desteğimiz devam edecektir” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Çılgınlar Grubu olarak her geçen gün büyüdüklerini ifade eden Yiyen, “Bizi yalnız bırakmayan başta büyük taraftarımıza teşekkür ederiz. Derneğimizde arkadaşlarımız her zaman çalışıyor. Bir şeyler üretmek için uğraşıyor. Biz spor kulüplerimizi iç ve dış saha maçlarında desteklemek için taraftarları bir çatı altında toplamak için bir çatı altına geldik. Üyeler arasında birlik ve beraberliği, sosyal dayanışmayı temin etmek için buradayız. Biz dernek üyelerimizle birlikte yolumuza büyüyerek emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

Açıklamada ayrıca karşılaşmada Mavi-beyazlılara destek verecek taraftarların Sabit Balık Pazarı Saffron Hotel arkasındaki Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarlar Derneğine isimlerinin yazdırılması belirtildi.

 

CIMG7437 IMGP6398

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
“Hani Bizim Mahzunimiz” “Hani Bizim Mahzunimiz”

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Başkanı Dursun Özçelik Mavi- Beyazlı ekibi Adıyaman deplasmanında yalnız bırakmayaca...

BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Başkanı Dursun Özçelik Mavi- Beyazlı ekibi Adıyaman deplasmanında yalnız bırakmayaca...

Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Başkanı Dursun Özçelik Mavi- Beyazlı ekibi Adıyaman deplasmanında yalnız bırakmayaca...

Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müjde! Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müj...

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği Başkanı Dursun Özçelik Mavi- Beyazlı ekibi Adıyaman deplasmanında yalnız bırakmayaca...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Çekirdekten Bilim Şenliğine Yoğun İlgi Çekirdekten Bilim Şenliği...

KAHRAMANMARAŞ –  TÜBİTAK (Türkiye Bilimsel Araştırmala...

Şiirin Beyaz Kartalı “Pervaz urup Hakk’a uçtu” Şiirin Beyaz Kartalı “Per...

Türk şirinin Beyaz Kartalı Bahaettin Karakoç şiirin kanatlar...

Kahramanmaraş’ta Sağanak Yağmura Dikkat! Kahramanmaraş’ta Sa...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Afet ve Koordinasyon Mer...

Başakan Çeleğen’den Taziye Mesajı Başakan Çeleğen’den...

BAHAETTİN KARAKOÇ (1930 – 16 Ekim 2018)  Edebiyat düny...

Bahaettin Karakoç Hakkın Rahmetine Kavuştu Bahaettin Karakoç Hakkın ...

Türk şiirinin Beyaz Kartalı, Dedekorkut’u ve “Kelimele...

20 Bin Kur’an-ı Kerim Sudan’a Ulaştı 20 Bin Kur’an-ı Ker...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde yürütülen, M...

“Elbistan Köy Haline Getiriliyor” “Elbistan Köy Haline Geti...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç TBMM’de Memleket H...

Papaz Olmak Papaz Olmak

Arif olanlar başlığa bakar bakmaz neler söyleyip neler yazac...

Beyaz Kartal Yoğun Tempoya Dayanamadı Beyaz Kartal Yoğun Tempoy...

 Türk şiirinin Dedekorkut’u ve Beyaz Kartalı olarak bilinen ...

İklime Hatun Anadolu Kız İHL’de Yazar Okur Buluşması İklime Hatun Anadolu Kız ...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi İklime Hatun Anadolu Kız İma...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ