Maraşta Haber
Maraşta Haber

Bugün burcun ne söylüyor? (13.08.2012)

KOÇLAR Sezgilerinizden yola çıkarak başkalarının fikirlerini değiştirmek eğiliminde olabilirsiniz, ancak dikkat edin, çabalarınız boşa gitmesin. Birlikte olmaktan mutluluk duyacağınız insanlara vakit geçirmek sıkıntılarınızı unutmanızı sağlayabilir. Arkadaşlık ve işbirliği konularında hassas ve temkinli davranmalısınız. BOĞALAR Ay’ın burcunuzdaki yolculuğu sürerken, size getirdiği fırsatlar öne çıkıyor. Gücünüzü ortaya koymak konusunda çok kararlısınız. Aynı zamanda kişisel adımlarınızı destekleyen ilişkiler […]

Bugün burcun ne söylüyor? (13.08.2012)

13 Ağustos 2012 - 14:13A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

KOÇLAR
Sezgilerinizden yola çıkarak başkalarının fikirlerini değiştirmek eğiliminde olabilirsiniz, ancak dikkat edin, çabalarınız boşa gitmesin. Birlikte olmaktan mutluluk duyacağınız insanlara vakit geçirmek sıkıntılarınızı unutmanızı sağlayabilir. Arkadaşlık ve işbirliği konularında hassas ve temkinli davranmalısınız.
BOĞALAR
Ay’ın burcunuzdaki yolculuğu sürerken, size getirdiği fırsatlar öne çıkıyor. Gücünüzü ortaya koymak konusunda çok kararlısınız. Aynı zamanda kişisel adımlarınızı destekleyen ilişkiler yakın çevrenizden olacaktır. Ancak evle ya da baba ile ilgili mesuliyetler biraz gerginlik yaratırken, daha fazla çaba içinde olmanız gerekecek. Sosyal ilişkileriniz de size keyif verebilir.
İKİZLER
İş seyahatlerinin size sağladığı maddi avantajları unutmayın. Bugün bulunduğunuz ortamın şartlarından istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Etkileyici bir konuşma tarzınız var. Karşınızdaki kişinin sizin için olumlu düşünceleri, ileride yaşamınızın artısı olacak. Sağlık durumunuz iyi.
YENGEÇLER
Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Karar vermeden önce detaylar üzerinde durmalı ve acele etmemelisiniz. Yeni fikirler başlangıçta cazip gelse bile, sonradan içsel olarak kabul edemiyorsunuz.
ASLANLAR
İş ve sosyal ilişkiler bir arada ilerliyor. Size yeni arayışlar getiren ortak paylaşımlar ve başkalarına destek olabileceğiniz konular içindesiniz. İş hayatında yapıcı ve pratik olduğunuz son dönemde oldukça çok şey başardınız. Ancak geleceğe yönelik planlarınızı daha akılcı yapmalı, kararsızlık içinde olmamalısınız. Yakın çevre ile ilişkiler size güç katacak şekilde gelişebilir.
BAŞAKLAR
Hayata bakışınızda iyimser duygular hakim olmakta. Yeni arayışlar içinde bulunduğunuz bu günlerde pozitif haberler sizi yakından ilgilendirecek. Zira eğitim çalışmalarınız ve akademik alandaki planlarınıza yeni bir yön verme dönemi. Farklı kişiler ve dinse temalara olan yaklaşımınız mantık içerirken, yabancılarla ilgili para bağlantılarınız önem kazanıyor.
TERAZİLER
Bugün Ay’ın konumu, olayları yargılamak yerine, temel kavramlarını araştırmak istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek itiyorsunuz. Maddesel sorunlarınızın başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, bütçenizi duygusal kullanmamalısınız.
AKREPLER
Hiç kimsenin size yaklaşmasına izin vermiyorsunuz. Kendi doğrularınıza güvendiğiniz için çevrenizle bazı pürüzler yaşamanız muhtemel. Bilinç altınız maddi kaygılarla dolu. Sorunları paylaşmak adına verdiğiniz çaba başarı getirecek. Maddi anlamda kısır bir döngü içindesiniz.
YAYLAR
Çalışma koşullarında sizi yenileyen ve pratik olmaya iten şartlar var. İş, hizmet ve sağlık konuları ile yakından ilgilenmek üzere harekete geçebilirsiniz. Sakin adımlarla işleri toparlamak, vazifelerinizi yerine getirmekte zorlanmadan ilerleyebilirsiniz. Organize olunması gereken işleri ise başkaları ile paylaşarak elden çıkarabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz.
OĞLAKLAR
Duygusal ilişkilerinizde büyük bir kararsızlık içine düşmenize sebep olabilecek gelişmeler olması olasıdır. Karşınıza çıkacak iyi fırsatları kaçırmamanız ve hatta geleceğe dönük projeler düşünmeniz yerinde olabilir. Siz bir kadınsanız karşı cins ilişkilerinizin size gittikçe daha yavan gelmeye başladığını hissedebilirsiniz.
KOVALAR
Fiziksel gücünüzü yeniden hissediyorsunuz. Hatta kendinizde aşırı bir enerji yoğunluğu hissedebilirsiniz. Parasal açıdan şanslı bir günde olmanıza rağmen harcamalarınız sizi ufak tefek sıkıntılara sokabilir. Aslında sadece bir psikolojik yorgunluğunuz var yoksa iş, aşk, şansa bağlı herşeyde başarılı olmamanız için bir sebep yok. Biraz yorucu da olsa sonunda zafer sizindir.
BALIKLAR
Yakınlarla olan ilişkilerde oldukça şanslısınız. Yeni haberler, iletişim gerektiren konuşmalar öne çıkabilir. Ancak bir yandan da evde yapılması gereken işler sizi bağlıyor. Birden fazla konu size sorumluluk taşıyabilir. Neyse ki eğitim çalışmalarında oldukça yapıcı kararlar almaktasınız. Düşüncelerinizi somut biçimde ortaya koymanız önünüzü açacak fırsatlar getirebilir.

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Belediye Başkanı Mahçiçek, LGS’de ilk 25’e giren öğrenci ve aileleriyle buluştu Belediye Başkanı Mahçiçek, LGS’de ilk 25...

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 2022-2023 eğitim-öğretim yılında gerçekleştirilen Liselere Geçiş Sistemi’nde (LGS) derece ...

Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Fevzi Küçük tarafından kurum yöneticilerine mevzuat bilgisi semineri verildi. Fevzi Küçük tarafından ku...

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün  “Öğ...

Zekeriya Tanrıverdi Kız İHO Sınavına Rekor Başvuru Yapıldı Zekeriya Tanrıverdi Kız İ...

KAHRAMANMARAŞ Onikişubat Zekeriya Tanrıverdi Kız İmam Hatip ...

Senem Ayşe Anaokulu Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Yaptı. Senem Ayşe Anaokulu Gelen...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesinin gözde okul öncesi okullar...

Mehmet Akif İnan İmam Hatip Ortaokulu’nda 4006 Bilim Fuarı Gerçekleştirildi Mehmet Akif İnan İmam Hat...

Mehmet Akif İnan İmam Hatip Ortaokulu’nda öğretmenler ...

Şehit Ahmet Gülbahar Ortaokulundan Görsel Sanatlar Sergisi Şehit Ahmet Gülbahar Orta...

Kahramanmaraş Onikisubat Şehit Ahmet Gülbahar Ortaokulu birb...

Süha Erler Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Muhteşem Yıl Sonu Resim Sergisi Süha Erler Anadolu Lisesi...

Onikişubat Süha Erler Anadolu Lisesi öğrencileri, Görsel San...

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğünden “Liselerde Bilim Uygulaması Sempozyumu” Kahramanmaraş İl Milli Eğ...

İl Milli Eğitim Müdürlüğü himayesinde, Kahramanmaraş Fen Lis...

“Bir Gülüşün Yeter” projesi Önsen Şehit Ahmet Altun ÇPAL de. “Bir Gülüşün Yeter&...

Onikişubat Önsen ÇPAL’ de “Bir Gülüşün YeterR...

Karşıyaka 15 Temmuz İlkokulu Okul Aile Birliği Kermes Düzenledi Karşıyaka 15 Temmuz İlkok...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Karşıyaka 15 Temmuz İlkokulu Okul...

Mehmet Emin Akkurt’tan Kahramanmaraş’ta eğitimcilere Konferans Mehmet Emin Akkurt’...

Kahramanmaraş Öğretmen Akademileri – Yönetici Akademis...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ