Maraşta Haber
Maraşta Haber

Bertiz’de Mustafa Özsoy’a Sevgi Seli

Gittiği her yerde halkın sevgi gösterileriyle coşkulu bir şekilde karşılanan ve projelerini anlatan Ak Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Ak Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, kendisine gösterilen yoğun ilgiye teşekkür ederek, ‘’Seçim bölgemizde gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Geçmişteki belediyecilik […]

Bertiz’de Mustafa Özsoy’a Sevgi Seli

23 Ekim 2013 - 16:10A+A-

Gittiği her yerde halkın sevgi gösterileriyle coşkulu bir şekilde karşılanan ve projelerini anlatan Ak Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Ak Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, kendisine gösterilen yoğun ilgiye teşekkür ederek, ‘’Seçim bölgemizde gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Geçmişteki belediyecilik tecrübelerimden ve İl Genel Meclisi (İGM) Başkanlığımdan dolayı belediyeciliği ve halka hizmeti çok iyi biliyorum.’’ Dedi.
Gerçekleştirdiği ziyaretlerde yaptığı konuşmalarında Özsoy, Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı olması durumunda yapacaklarını vatandaş ve esnaf ile paylaştı.
Seçim çalışmaları kapsamında halkın arasına erkenden inen Özsoy’a gösterilen ilgi şaşırtmazken, şimdiden Özsoy’un en iddialı aday olduğu görülüyor.
Bertiz’e yaptığı ziyarette Bertizlilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Özsoy, ‘Bertizli hemşehrilerimiz bizleri cani gönülden bağrına bastı.’ Şeklinde konuştu.
DULKADİROĞLU İLÇESİ ÇOK FARKLI BİR ŞEKİLDE GELİŞECEK
Ak Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy, Kılağlı, Bahçeli, Hacıeyüplü, Yenipınar, Başdervişli, Kemallı, Ağabeyli, Boyalı, Çatmayayla Mahalleleri ve son olarak Baydemirli Kasabası ziyaretinde vatandaş, esnaf ve muhtarlarla bir araya geldi.
Gerçekleştirdiği ziyaretlerde, projelerinden bahseden Özsoy, belediye başkanı olması durumunda Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu İlçesinin çok farklı bir şekilde gelişeceğini ifade etti.
EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE DULKADİROĞLUNA HAYAT VERECEK PROJELERİMİZLE HİZMETE TALİBİZ
El ele, gönül gönüle Dulkadiroğluna hayat verecek projelerimizle hizmete talibiz, hizmete hazırız’’ diyen Özsoy, şu şekilde konuştu: ‘’Beraberimizdeki muhtar ve vatandaşlarımızla Bertiz yöremizdeydik. Kılağlı muhtarımızın yoğun ısrarlarını karşılıksız bırakmayarak evine kahvaltıya misafir olduk ve bizlere Anadolu misafirperverliğinin en güzel örneğini gösterdiğinden kendisine çok teşekkür ederim. Daha sonra diğer köylerimizi ziyaret ettik. Yöre insanımızın sıcak karşılamaları ve bizleri kendilerinden birileri gibi görmeleri bizleri çok duygulandırdı. Köy sakinleri ve muhtarlarımızın sorunlarını dinledik, not aldık, çözüm yollarını konuştuk.
BERTİZ YÖRESİNE HİZMET ETMEK BİZİM İÇİN ONUR VERİCİDİR
Bertiz yöresine hizmet etmek bizim için onur vericidir. Bu yöreyle Karacasu Belediye Başkanlıkları ve 1989-1994 yılları arası İl Genel Meclis Üyeliği görevlerim zamanında sıkı ilişkiler kurmuş ve hizmet etmeye o zamandan başlamıştım. Aynı yörenin insanlarıyız buraların Okul, yol, kilit parke, lojman, altyapı vs sorunlarının birçoğunu benim dönemimde çözüme kavuştu ve halledildi. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki; Bertizliler hizmetin en iyisine layık. Bugüne kadar bu bölgeye yaptıklarımız yapacaklarımızın da teminatıdır Allah’ın izniyle…  Özellikle Çatmayayla Köyünün 50 yıllık içme suyu sorununun girişimlerimiz sonucu giderilmiş olması bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Buradan Boyalı köyü Muhtarı İbrahim Yaşar ve Çatmayayla Köyü Muhtarı Mustafa Beşen Beylere gösterdikleri çaba ve birliktelikten dolayı(aynı su kaynağını paylaşma yürekten teşekkür ederim. Bertiz yöremizdeki bugünlük son ziyaret noktamız olan Baydemirli Kasabamızda kıymetli belediye başkanımız Ramazan Açıkgöz başta olmak üzere bizleri yoğun ilgiyle karşılayan belde halkına çok teşekkür eder, geçmiş kurban bayramlarını tekrar kutlarım.’ Dedi.
ÖZSOY’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER
Ziyaretler sırasında ise Muhtarların ve Başkanların Ak Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özsoy için övgü dolu sözler sarf etti:
Baydemirli Belediye Başkanı Ramazan Açıkgöz : “Baydemire nezaket ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Geçmiş dönemden beri hem belediye başkanlığı hem de İl Genel Meclis Başkanlığı döneminde bizlere sürekli yardımcı oldu. Dulkadiroğluna A.Adaylığı tekrar hayırlı olsun. Kendisine bu yolda başarılar diliyorum. Baydemirli halkı yanında olduğunu belirtmek isteriz.”
Bahçeli Muhtarı İsmail Akcamuz: ‘’Başkanımıza başarılar diliyorum. Bizim suyumuzu, parkemizi ve altyapımızı yaptı. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.Başkanımızın yanında olduğumuzu belirtmek isterim.’’
Hacıeyüplü Muhtarı Mevlüt Doğru : ‘’Özellikle Başkanımız Mustafa Özsoy’un gelmesiyle gördüğümüz hizmetleri bugüne kadar hiç kimseden görmedik. Bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı bizler notumuzu verdik ve her zaman arkasındayız.’’
Yeni pınar Muhtarı Ahmet Aslan : “Başkanımızın yaptığı hizmetler ortadır. Bizler Bertizli olarak size destek vereceğiz.”
Kılağlı Muhtarı Ali Gözübüyük : “Başkanımızın kapısı hep açıktır. Bugüne kadar bizleri hiç geri çevirmedi. Yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Yanında olduğumuzu özellikle belirtmek isterim.”
Ağabeyli Muhtarı Mustafa Kalay : “Cumhuriyet Tarihimizden bu yana görmediğimiz hizmeti bu dönemde gördük. Ak partinin ve Başkanımız buralara yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Başkanımızın yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.”
Başdevrişli Muhtarı Durdu Mehmet Türk : “Yaptıkları hizmetlerden dolayı başkanımıza teşekkür ediyorum. Bugüne kadar yapılmayan altyapı, lojman, kilit parke yaptı. Eksik olan suyumuzu da inşallah belediye başkanı olduğunuz takdirde yapmanızı istiyorum. Destekliyeceğiz her zaman. Teşekkür ederim geldiğiniz için.”
Çatmayayla Köyü Muhtarı Mustafa Beşen :”Başkanımıza teşekkür ediyorum . Suyumuzu yolumuzu her şeyi yaptırdı. Özellikle 50 yıllık sorunumuz olan iki köy arasında çekişmelere yol açan su sorununu Başkanımızın devreye girmesiyle halledildi. Başkanımız nerede olursa bizler Çatmayayla köyü olarak yanındayız.
Kemallı Muhtarı Mehmet Ardıç ve Eski Muhtar: ‘’Başkanımız Kemallı köyünde eksik bir şey bırakmadı. Bugüne kadar yaptığı hizmet ortadır. Bizden birisi olarak görüyoruz. Kendilerine destekçisi olduğumuzu belirtmek isterim.
Boyalı Muhtarı İbrahim Yaşar: “Başkanımıza geldikleri için teşekkür ediyorum. Yapılan hizmetlerden memnunuz. Her türlü sorunumuzu halletti ve eksik olanlarında sözünü aldık. İnşallah Belediye Başkanı olduğu takdirde bizlere geçmişte olduğu gibi yine hizmet edeceğine inanıyorum. Yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.”

2 3

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Kahramanmaraş’ta Trafik kazası Kahramanmaraş’ta Trafik kazası

Kahramanmaraş’ta bayramın İlk günü meydana gelen trafik kazasında şans eseri 3 kişi yaralı olarak kurtuldu. Edilinen bilgiye göre...

Fransa, Gerekli İncelemeler İçin Harekete Geçti Fransa, Gerekli İncelemeler İçin Hareket...

Geçtiğimiz günlerde Kenya’ya seyahat etmekte olan AddisAbaba’dan kalkışa geçen ancak uçuş esnasında düşen Boeing 737 Max 8 tipi uçak dü...

Pi Sayısı Nedir, Pi Günü Tarihi? Pi Sayısı Nedir, Pi Günü Tarihi?

Matematik terimi olan pi sayısı herhangi bir dairenin çevresinin, genişliğine bölünmesi ile birlikte edilen sayı olarak adlandırılmakta...

“Hani Bizim Mahzunimiz” “Hani Bizim Mahzunimiz”

“HANİ BİZİM MAHZUNİMİZ” İlimiz Kahramanmaraş’ta yayın hayatını sürdüren mahalli Birlik TV’de 1997–2000’li yıllarında “Edebiyata Gönül V...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Bahaettin Karakoç İçin Söyleşi Programı Yapıldı Bahaettin Karakoç İçin Sö...

Kahramanmaraş Büşükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 6....

İstihdam şampiyonu Kipaş’a ödül İstihdam şampiyonu Kipaş’...

35 yıl önce başlayan azmin meyveleri Kahramanmaraş’a istihda...

Elbistan Lahanasını Türkiye Tanıyacak Elbistan Lahanasını Türki...

Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ETSO) ‘Coğrafi İşaret ...

“Barış pınarı harekatını destekliyoruz “Barış pınarı harekatını ...

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Belediye Mecl...

İslam’ın Son Ordusu İslam’ın Son Ordusu

Irak’ın kuzeyinde uygulanan senaryoya benzer bir senaryo uyg...

Nurgül Kaynar Yüce İle Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması-22 Nurgül Kaynar Yüce İle Fa...

Harekatın adı barış pınarı Kurşunu haine atar mehmetim Osman...

Kahramanmaraş’ta Anadolu’nun En Büyük Kitap Fuarı Açıldı Kahramanmaraş’ta An...

Anadolu’nun en büyük kitap fuarı, 6. Kahramanmaraş Kitap ve ...

Beyaz Kartal Bahaettin Karakoç Dualarla Anıldı Beyaz Kartal Bahaettin Ka...

Türk edebiyatında “Dede Korkut” ve “Beyaz ...

Azmin Zafer Hikayesi: İkram Öğretmen Azmin Zafer Hikayesi: İkr...

Adı İkram Doğan. Doğduğu Memlekette Din Kültürü ve Ahlak Bil...

Barış Pınarı Harekatına Destek Çığ Gibi Büyüyor Barış Pınarı Harekatına D...

Kahramanmaraş’ın sivil toplumu ile meslek ve iş dünyasını te...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ