Maraşta Haber
dogalgazreklam
Maraşta Haber

“Belediyespor’un Paraları Nereye Gidiyor”

Devre arası transfer çalışmaları kapsamında altı oyuncuyu renklerine bağlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’da yönetim kurulunun transferden hiçbir bilgisinin olmadığı ifade edildi. Belediyespor Basın Sözcüsü ve Güreş Takımı Şube Sorumlusu Mecit Bayton, yönetim kurulu üyelerinin transferleri gazetelerden ve sosyal medyadan öğrendiğini iddia etti. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor ile ilgili müthiş bir iddia ortaya atıldı. Spor Toto 3. Lig […]

“Belediyespor’un Paraları Nereye Gidiyor”

14 Ocak 2014 - 12:23A+A-


Devre arası transfer çalışmaları kapsamında altı oyuncuyu renklerine bağlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’da yönetim kurulunun transferden hiçbir bilgisinin olmadığı ifade edildi. Belediyespor Basın Sözcüsü ve Güreş Takımı Şube Sorumlusu Mecit Bayton, yönetim kurulu üyelerinin transferleri gazetelerden ve sosyal medyadan öğrendiğini iddia etti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor ile ilgili müthiş bir iddia ortaya atıldı. Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden mavi-beyazlılarda yönetim kurulunun iki kişiden oluştuğu iddia edilirken, diğer yönetim kurulu üyelerinin hiçbir yetki ve sorumluluğu olmadığı dile getirildi.
Bu müthiş iddiayı ortaya atan kişi ise hiçbir işlevi olmadığını anlattığı yönetimde yer alan Mecit Bayton. Büyükşehir Belediyespor’da yöneticilik yaptığını,  görevinin ise basın sözcülüğü ve güreş takımı şube sorumluluğu olduğunu anlatan Bayton, ancak bu görevlerin hiçbir işe yaramadığını söyledi. Büyükşehir Belediyespor Kulübünün özellikle futbol takımının sadece iki kişi tarafından yönetildiğinin altını çizen Bayton, bu durumun değişmesini istedi. Yönetim kurulunun takımın aldığı tüm kararlarda aktif rol alması gerektiğini dile getiren Bayton, basın sözcüsü görevi olmasına rağmen transfer çalışmalarını gazetelerden ve sosyal medyadan öğrendiğini anlattı.
Bu durumdan duyduğu rahatsızlığı dile getiren Bayton, sezon başında yönetime davet edildiğinde aktif görev almak istediğini ancak şuana kadar bu aktif görevi hiçbir şekilde icra edemediklerini dile getirdi.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediysepor’dan gönderilen altı futbolcu ve gelen altı futbolcu ile ilgili hiçbir bilgilendirilmenin yapılmadığını ifade eden Bayton, ekonomik anlamda bu transferlerin yaratacağı zararın şuan kulübü yöneten iki kişinin ödemesi gerektiğini söyledi.
“İKİ KİŞİ YÖNETİYOR DİĞERLERİ VAGON GİBİ ARKADAN GELİYOR”


Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ın üzerine titrediği ve iki yıldır başarı beklediği futbol takımı ile ilgili yönetim sorunlarını anlatan Basın Sözcüsü Mecit Bayton, konu ile ilgili şu gerçekleri dile getirdi: “Belediyespor’un şuanda gerçekleştirdiği transferler ile ilgili kesinlikle ne bana ne de arkadaşlarıma herhangi bir bilgi verilmedi. Yönetimdeki diğer arkadaşlara da bunları sora bilirsiniz. Biz bu konuda muzdaripiz. Ben yönetime girerken de kulüp başkanımız Mustafa Semerci’ye de söyledim. Biz aktif rol alacaksak girelim, aktif olmayacaksak, diğer senelerdeki gibi pasif olacaksak, iki kişi takımı yönetecekse ve diğerleri arkadan vagon gibi gelecekse bizim işimiz yok dedik. Ama hayır sizinde işiniz olacak dendi. Özellikle ben yönetimde imzamın olmasını istedim. Alınan futbolculara, verilen cezalara, yapılan transferlere, yapılacak ödemelerde ve hepsinde bulunmak istedim. Çünkü maddi açıdan bir sıkıntı çıktığı zaman icra direk yönetim kuruluna geliyor. Ben kulüp ile ilgili tüm bilgileri facebook’tan takip ediyorum, gazeteden takip ediyorum. Altı yeni futbolcu alınmış, yönetim olarak bizleri bir araya getirip bizim fikrimizi almaları gerekiyor ancak bunu yapmıyorlar.”
“İSTEDİKLERİ GİBİ AT KOŞTURUYORLAR BİZ DE İMZA ATIYORUZ”


Yönetim kurulunun işlevinden bahseden Bayton, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bize yönetimsel anlamda hiçbir bilgi verilmiyor. Bize bilgi neden verilsin, adamlar istediği gibi at koşturaca, biz de altına koyun gibi imza atacağız. Bu borç ödenmediği zaman takım yattığı zaman bu borçlar bize icra olarak gelecek. Kahramanmaraşspor’un başına gelen durum bizim de başımıza gelmesin. Bu sadece bana değil, yönetimde 10 kişi isek bu on kişi toplanacak ve başkan başımızda hocayı çağıracağız, futbolcuları çağıracağız ve karar alacağız.”
“TÜM BORÇLAR BİZİM DESİNLER”
İki kişiden oluştuğunu iddia ettiği yönetim kurulunun tüm borçları kendi ceplerinden ödemesini taahhüt etmesi gerektiğini dile getiren Bayton, “Futbol Şube Sorumlusu Fatih bey ve başkan bir karar almış ve transfer yapmış. Bu iki kişi basına demeç versinler ve bundan sonra takımın yapacağı borçlanmayı biz kabul ediyoruz desinler. O zaman da biz bu duruma karışmayalım. Şuanda takıma bir borç gelmesi halinde bu borç eşit olarak yönetime dağıtılacak” şeklinde konuştu.
Haber: Cebrail SARI   

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
“Hani Bizim Mahzunimiz” “Hani Bizim Mahzunimiz”

Devre arası transfer çalışmaları kapsamında altı oyuncuyu renklerine bağlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’da yönetim kurulunu...

BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan

Devre arası transfer çalışmaları kapsamında altı oyuncuyu renklerine bağlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’da yönetim kurulunu...

Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi

Devre arası transfer çalışmaları kapsamında altı oyuncuyu renklerine bağlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’da yönetim kurulunu...

Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müjde! Başkan Yılmaz’dan Müjde Üstüne Müj...

Devre arası transfer çalışmaları kapsamında altı oyuncuyu renklerine bağlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’da yönetim kurulunu...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Ak Parti  Milletvekili Aday Habibe Öcal Kimdir? Ak Parti Milletvekili Ad...

24 haziran 2018 Pazar günü yapılacak 27. Dönem Milletvekili ...

Sakın Uyandırmayalım! Sakın Uyandırmayalım!

Sakın Uyandırmayalım! Tam otuz yıl saatim işlemiş ben durmuş...

Gazi Öğrencileri “Sorumluluk” Üstlendi Gazi Öğrencileri “Sorumlu...

Elbistan’a bağlı Büyük Yapalak Kasabasında, Gazi İlkokulu ve...

CHP’li Öztunç’ ZMO’yu Ziyaret Etti CHP’li Öztunç’ ZMO’...

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç, Ziraat Mühe...

Hafız Ali Efendi Mezarı Başında Anıldı Hafız Ali Efendi Mezarı B...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Hafız Ali Efendi’yi ölüm...

Etüt Merkezleri ile Doğru YKS Hazırlığı Etüt Merkezleri ile Doğru...

Milyonlarca öğrencinin aynı anda birbiri ile rekabet halinde...

En Sağlıklı Zemin Kaplamaları En Sağlıklı Zemin Kaplama...

Zemin kaplama operasyonları ve malzemeleri, günümüzde az bil...

Çocukların Geleceğini Etkileyecek Kararlarda Profesyonel Destek Çocukların Geleceğini Etk...

Öğrencilerin gelecekleri açısından çok önemli bir konu olan ...

Derin Dondurucular Gündelik Yaşamımızın Vazgeçilmezleri Derin Dondurucular Gündel...

Çeşitli amaçlara uygun olarak geliştirilmiş soğutucular, çağ...

Anadolu Mutfağının Vazgeçilmezleri Anadolu Mutfağının Vazgeç...

Anadolu Coğrafyasında 500 yıla uzanan bir geçmişe sahip olan...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ