Maraşta Haber
Maraşta Haber

Belediye Başkanlarından Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan’a Destek !

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay bugün Kent Meydanı’nda basın mensuplarıyla bir araya gelerek Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek için basın açıklamasında bulundular ! Saygıdeğer hemşerilerim, kıymetli basın mensupları hepinizi saygıyla selamlıyorum. 10 ağustos Türk siyasi tarihi açısından çok önemli günlerden birtanesidir. […]

Belediye Başkanlarından Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan’a Destek !

07 Ağustos 2014 - 12:58A+A-

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay bugün Kent Meydanı’nda basın mensuplarıyla bir araya gelerek Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek için basın açıklamasında bulundular !

Saygıdeğer hemşerilerim, kıymetli basın mensupları hepinizi saygıyla selamlıyorum.

10 ağustos Türk siyasi tarihi açısından çok önemli günlerden birtanesidir. Çünkü ilk defa halkımız direk cumhurbaşkanını seçecektir. Demokrasimiz güçlendikçe halkımızın yetkileri artmaktadır.

Sayın başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN  12 yıldan bu yana hep bunun gayreti içinde olmuş, Cumhurbaşkanını Aziz milletimizin seçmesini referanduma götürmüş, Aziz milletimizde bu yetkiyi referandumda onaylayarak kabul etmiştir.

12 yıldan bu yana Sayın Başbakanımızın liderliğinde Demokrasisi, istikrarı, huzuru güçlenen Türkiyemiz geleceğe daha güçlü yürümektedir. Geçmişte hayal gibi görünen işler başta sağlık olmak üzere, duble yollar, okullar, üniversiteler, barajlar, alt  yapı yatırımları, havaalanları, yerli helikopter, savunma sanayinin yerli hale gelmesi, nükleer santraller olmak üzere gerçeğe dönüşmüş dönüşmeye devam etmektedir. İnşallah hedef 2023 Türkiye’miz süper güç.

Saygıdeğer hemşehrilerim Bugün ki istikrar huzur ortamına çok zor şartlardan sizlerin teveccühü sayın başbakanımızın kararlı ve dik duruşu sayesinde gelindi. İnşaalah 10 ağustos ta sizlerin teveccühüyle sayın başbakanımız cumhurbaşkanı adyımız, yeni türkiye’nin mimarı Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde yeni bir enerjiyle, daha güçlü bir şekilde, geleceğe daha emin adımlarla hep beraber yürüyeceğiz. Merhum Mehmet akif ERSOY’un dediği gibi “DÜNYA KOŞUYORKEN YOLUN ÜSTÜNDE YATILMAZ” biz inanıyoruz ki sayın başbakanımız 10 ağustosta aziz milletimizden alacağı güçle güzel Türkiyemizi2023 ,2071 hedeflerine ulaştırmak için daha çok koşacaktır.

Saygıdeğer hemşehrilerimiz 30 mart’ta bir kere bizlere büyük teveccüh göstererek yerel yönetimi emanet ettiler. Kendilerine minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz bu teveccühe layık olmak için gecemizi gündüzümüze katark çalışıyoruz. İnşallah Kahramanmaraşımızı her alanda örnek gösterilen bir il haline getireceğiz. İlimizde yaşayan yaklaşık 1.077.000 vatandaşımızın daha huzurlu, daha mutlu yaşaması için gayret gösteriyoruz.

Yerel yönetimler olarak 30 mart’ta ilimiz adına çok önemli hedefler koyduk. Ülkemizdeki huzurun ve istikrarın daha’da güçlenmesi bizim bu hedeflere ulaşmamızı daha’da kolaylaştıracak bu bağlamda hangi siyasi görüşte olursa olsun tüm hemşehrilerimizden cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a destek istiyoruz.

Birileri ortadoğuda 100 yıl sonra yeni haritalar çizme peşindeler. Bunlar güçlü ve istikrarlı Türkiye’den rahatsız olmaktalar. İnşallah bu noktada tarih tekerrür etmeyecek.

10 Ağustos’daha’da güçlenerek çıkan Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde ki Türkiyemiz ortadoğuda zalimce oynanan bu oyunlarıda bozacaktır.

Bizler büyük bir medeniyetin varisleriyiz. Tarihten gelen sorumluluklarımız var bizler Dünya koşarken duramayız. Güçlü Türkiye’ye tüm insanlığın ihtiyacı var, mazlumların gür sesi olan  türkiyeye tüm insanlığın ihtiyacı var .bunun için Başbakanımız Sn. recep Tayyip ERDOĞAN’a cumhurbaşkanlığı için destek istiyoruz.

Temel hak ve özgürlükler konusunda karalı duruşuyla tarihi reformlara imza atmış bu sayede ülkeye yeni bir sinerji getiren Sn. Başbakanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’a cumhurbaşkanlığı yolunda bu kahraman şehrin Asil insanlarından destek istiyoruz.

Bu kahraman şehrin güzel insanları tarihteülkemizin istiklal mücadelesini ateşleyerek istiklal mücadelesinde en ön saflarda yer aldılar.

Son 12 yılda’da ülkemizin istikbal mücadelesinde istikrar ve huzura destek vererek en ön safta yer aldılar, ben inanıyorum ki 10 ağustos’ta güçlü Türkiye’nin mimarı sn Recep Tayyip ERDOĞAN’a en büyük desteği vererek tarihin sayfalarına Ad’larını altın harflerle yazdıracaklardır.

Kahraman şehrin asil insanlarına şimdiden en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.

FATİH MEHMET ERKOÇ

NECATİ OKAY

HANEFİ MAHÇİÇEK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Pi Sayısı Nedir, Pi Günü Tarihi? Pi Sayısı Nedir, Pi Günü Tarihi?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başk...

“Hani Bizim Mahzunimiz” “Hani Bizim Mahzunimiz”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başk...

BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan BİLSEK’te Sinan EL Yeniden Başkan

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başk...

Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi Chocolate slim yorum ve fiyat bilgisi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve Dulkadiroğlu Belediye Başk...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Milllî Eğitim Müdürlüğünde KAYS Tanıtıldı Milllî Eğitim Müdürlüğünd...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü M. Sait Kırmacı topl...

‘Ben yaptım oldu’ Olmamalı. ‘Ben yaptım oldu’ Olmamal...

MEB, özel öğretim kurslarını bu eğitim yılının sonunda kapat...

Nurgül Kaynar Yüce İle Fasl-ı Muhabbet Grup Atışması-11 Nurgül Kaynar Yüce İle Fa...

Yurdumuzun her bölgesinden, yurt dışından Şair ve Ozanların ...

Gürbüz’e Ziyaretçi Akını Gürbüz’e Ziyaretçi Akını...

    Cumhur İttifakı AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı ...

ENGELSİZ DOĞUM GÜNÜ ENGELSİZ DOĞUM GÜNÜ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bugün doğum günü olan dö...

Atom Karınca Dur Durak Bilmiyor! Atom Karınca Dur Durak Bi...

Halkla Buluşan CHP Kahramanmaraş Belediye Başkan Adayı Öztun...

Tefeci, Polis Operasyonu İle Tutuklandı Tefeci, Polis Operasyonu ...

Elbistan Emniyet Müdürlüğü KOM Amirliği, konu gereği sorumlu...

ILICA’YA AKIN VAR AKIN! ILICA’YA AKIN VAR A...

Dinlenmek ,dinçleşmek ve tedavi amacıyla bu günlerde  Kahram...

Gürbüz, “Gönül Belediyeciliğini Kuracağız” Gürbüz, “Gönül Belediyeci...

Cumhur İttifakı AK Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Mehm...

Karaelbistan  Abdullah Paksoy’u Ağırladı Karaelbistan Abdullah Pa...

Millet İttifakı İYİ Parti Elbistan Belediye Başkan Adayı Abd...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ