Maraşta Haber
Maraşta Haber

Afşinder Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç’i Konuk Etti

Afşinder’in doğru bilgiyi birinci ağızdan dinlemek ve vekillerimizi daha yakından tanımak için başlattığı “Vekillerimizle Buluşuyoruz” projesinin bu ayki konuğu Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Sıtkı GÜVENÇ oldu Afşinder’in doğru bilgiyi birinci ağızdan dinlemek ve vekillerimizi daha yakından tanımak için başlattığı “Vekillerimizle Buluşuyoruz” projesinin bu ayki konuğu Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Sıtkı GÜVENÇ oldu. Misafirlere […]

Afşinder Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç’i Konuk Etti

29 Ocak 2014 - 17:46A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Afşinder’in doğru bilgiyi birinci ağızdan dinlemek ve vekillerimizi daha yakından tanımak için başlattığı “Vekillerimizle Buluşuyoruz” projesinin bu ayki konuğu Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Sıtkı GÜVENÇ oldu

Afşinder’in doğru bilgiyi birinci ağızdan dinlemek ve vekillerimizi daha yakından tanımak için başlattığı “Vekillerimizle Buluşuyoruz” projesinin bu ayki konuğu Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sayın Sıtkı GÜVENÇ oldu.

Misafirlere Geleneksel hale gelen, özel hazırlatılan etli pilav, ayran ve baklava ikram edildi. Çaylar içilirken bir dernek klasiği olan yardımlaşma çekilişi sayın milletvekilimiz tarafından yapıldı. Çekiliş sonucu  Adem KÖKER ve Nusret CERAN’a hediyelerini sayın vekilimiz verdi. Programın açılış konuşmasını (Afşinder Başkanı Ahmet ARDIÇ beyin ağabeyi Nazmi ARDIÇ’ın vefatından  dolayı memlekette olması nedeniyle) dernek başkan yardımcısı Bünyamin CERAN  yaptı.

Bünyamin CERAN konuşmasında programa katılan değerli milletvekilimiz sayın Sıtkı GÜVENÇ’e,  Kahramanmaraş dernek başkanları ve sivil toplum kuruluş yöneticilerine, afşinder üyelerine , tüm Kahramanmaraşlı hemşehrilerimize ve derneğimizde misafir olarak bulunan tüm istanbul’lulara hoş geldiniz dedi katılımlarından dolayı hepsine teşekkür etti.

Dernek yönetim kurulu üyemiz Kerem AKPINAR yaptığı konuşmada derneğimizin yapmış olduğu faaliyetleri anlattı. Afşinder vekillerimizle buluşuyoruz projesinin dördüncüsünü gerçekleştirdiğimizi  projenin çok verimli geçtiğini Kahramanmaraş ın sorunlarının bu programlarda tartışıldığını çözümler arandığını  yeni fikirlerinve önerilerin milletvekillerimize iletildiğini belirtti. katılımlarından dolayı milletvekilimiz sayın Sıtkı GÜVENÇ’ e , dernek başkanlarına ve tüm misafirlere  teşekkür etti.

Sayın milletvekilimiz Sıtkı GÜVENÇ konuşmalarına başlamadan tüm misafirleri konuşmasını yapacağı kürsünün etrafında toplayarak programın sıcak bir sohbet havasında geçmesini sağladı.

Konuşmasına  Afşinder başkanı Ahmet ARDIÇ’ a başsağılığı dileyerek üzüntülerini paylaştığını belirten sayın milletvekilimiz Sıtkı GÜVENÇ  doğumundan milletvekili oluncaya kadar geçen süredeki  yaşamını ve anılarını tüm hemşehrilerimizle paylaştı. daha sonra milletvekilliği dönemimde yapmış olduğu çalışmaları tüm detaylarıyla anlattı özellikle Kahramanmaraş’ımızın sağlık sorunlarının çözümlerinde yapmış olduğu başarılı çalışmaları ve projeleri anlattı. Özellikle hastane ve sağlık ocağı yapımındaki gayretleri tüm hemşehrilerimizin takdirini kazanmıştır.

sitki-guvenc-plaket

Soru cevap bölümünde hemşehrilerimizden gelen soruları cevaplandırdı özellikle büyük tatlar köyünün sorunu dile getiren Cuma Bahçe’nin kanserle ilgili sorusunu canlı bağlantıyla il sağlık müdürüyle görüşerek cevaplandırdı.

Sayın milletvekilimiz derneğimizin yapmış olduğu çalışmaları izlediğini ve takdir ettiğini çalışmalarımızın diğer derneklere de örnek olması gerektiğini belirtti.

Program sonunda AFŞİNDER “Vekillerimizle Buluşuyoruz” projesine katılan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sayın, Sıtkı GÜVENÇ’E günün anısına Dernek Başkan yardımcısı Bünyamin CERAN plaket takdim etti.

Ekran Alıntısı2 Ekran Alıntısı3 Ekran Alıntısı4

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçını Ahmet Çakar yönetti Sultangazi Spor Şenliği’nde gösteri maçı...

Birçok sportif faaliyeti ilçe sakinleriyle buluşturan Sultangazi Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile bu yıl 11. Spo...

Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor Aşırı takım sevgisi sağlık sorunlarını b...

2014 Dünya Kupası sırasında Brezilyalı seyircilerle gerçekleştirilen araştırmada takımlarına aşırı bağlı taraftarların canlı maç izlerk...

Milli karateciler spor severlerle bir araya geldi Milli karateciler spor severlerle bir ar...

2020 Tokyo Olimpiyatları öncesinde müsabakalara hazırlanış aşamaları ve unutulmayan anıların konuşulduğu organizasyona katılan Kağıthan...

Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu Ekim ayında en çok Galatasaray konuşuldu...

Geçtiğimiz ekim ayında Avrupa’nın devleriyle karşılaşan Galatasaray, sahasında konuk ettiği Real Madrid ve PSG maçlarından puansız ayrı...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Kahramanmaraşlı genç güreşçi olimpiyat şampiyonu oldu Kahramanmaraşlı genç güre...

Okullar Arası Dünya Güreş Şampiyonası’nda Fransa, (ISF...

Şirinler Anaokulu  “Geri Dönüşüm” Sergisin Açtı Şirinler Anaokulu  “Geri ...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesinde Okul öncesi okullarından ...

Nezihe Öksüz MTAL’de Kariyer Günü-Etik Haftası Nezihe Öksüz MTAL’d...

Kahramanmaraş Onikişubat Nezihe Öksüz Mesleki ve Teknik Anad...

Ömer Faruk Arıkan Orta Okulu 1.Bahar Şenliği Ve Kermes Yaptı Ömer Faruk Arıkan Orta Ok...

Kahramanmaraş Onikişubat Ömer Faruk Arıkan Orta Okulu Müdürl...

Süreyya Güneş Anaokulunda Hayvan Sevgisi Etkinliği Süreyya Güneş Anaokulunda...

Kahramanmaraş Onikişubat Süreyya Güneş Anaokulunda minik öğr...

Mükrime Hatun MTAL’nin YILDIZ kızları Mükrime Hatun MTAL’...

Kahramanmaraş’ta 2021-2022 Egitim Öğretim Yılı Genç Kı...

AKEDAŞ İlkokulunda Kermes ve Çocuk Oyunları Şenliği Yapıldı AKEDAŞ İlkokulunda Kermes...

Onikişubat İlçesi AKEDAŞ İlkokulu’nda yıl sonu etkinlikleri ...

19 Mayıs Konulu Fasl-ı Muhabbet Şiir Seçkisi 19 Mayıs Konulu Fasl-ı Mu...

( EV SAHİBİ ŞAİR HATİCE SATGUN) Osmanlı subayı bütün zabitan...

Şehit Tebernuş Özler Ortaokulunun Bahar Şenliği ve Kermesi Şehit Tebernuş Özler Orta...

Kahramanmaraş Onikişubat Şehit Tebernuş Özler Ortaokul müdür...

Mehmet Akif İnan İHO’ Erasmus+ K229 proje ortaklarına Kahramanmaraş’ı tanıtıyor Mehmet Akif İnan İHO...

Kahramanmaraş Onikişubat Mehmet Akif İnan İmam Hatip ortaoku...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ