Rekorlu Veliler Tanışma Yemeğinde Bir Araya Geldi

Rekorlu Veliler Tanışma Yemeğinde Bir Araya Geldi
Özel Rekor Eğitim Kurumları yönetici, öğretmen ve velileri DSİ Cumhuriyet Salonunda tanışma yemeğinde bir araya gelerek birlik ve beraberlik sergilediler.Okul Müdürü Nihat Belkıran yaptığı açılış konuşmasında şu ifadelere...

Özel Rekor Eğitim Kurumları yönetici, öğretmen ve velileri DSİ Cumhuriyet Salonunda tanışma yemeğinde bir araya gelerek birlik ve beraberlik sergilediler.

Okul Müdürü Nihat Belkıran yaptığı açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Sayın İl Planlama Müdürüm, okul müdürü arkadaşlarım, saygıdeğer konuklar, basınımızın seçkin mensupları,

Okul-Aile Birliğimiz tarafından düzenlenen velilerimiz arasında birlikteliği sağlamak, dostlukları pekiştirmek, hoşça vakit geçirmek amaçlı tanışma ve dayanışma yemeğine teşriflerinizden dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür eder, saygılar sunarım.

Rekor Eğitim Kurumları, öğrencisi ile, öğretmeni ile velisi ile büyük bir ailedir. Okulumuzda veli-öğretmen-öğrenci diyaloğuna çok önem verilmektedir.  Sevgi ve saygıya dayalı eğitim anlayışı ön plandadır.

Saygı değer misafirlerimiz, okulumuzda eğitim-öğretim gören öğrencilerimizin,  öğretimlerinin yanında eğitimlerine de çok önem verilmektedir. Doğruluk, dürüstlük, sevgi, saygı, hoşgörü, sorumluluk gibi kavramlar üzerinde durularak öğrencilerimize güzel davranışlar kazandırılmaktadır.

Tecrübeli ve deneyimli kadromuzla, yarınların büyükleri olacak sevgili öğrencilerimiz hem bilgi, hem de güzel davranışlar kazandırılarak ileriki öğretim hayatına hazırlanmaktadır. Bu çalışmalarda en büyük pay Öğretmen Arkadaşlarımındır. Tüm Öğretmen Arkadaşlarımı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Bu organizenin yapılmasında büyük gayret gösteren Okul-Aile Birliğimizin Yönetim Kuruluna, Öğretmen Arkadaşlarıma, Velilerime şükranlarımı sunuyorum.

Saygı değer misafirlerimiz, katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, şahsım ve yönetim kurulum adına saygılar sunuyorum.” dedi

Daha sonra Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet ÖZBALIKÇIOĞLU yaptığı konuşmada; “Saygı Değer Misafirlerimiz, Hepiniz hoş geldiniz, şerefler verdiniz.

Yarınlara emin adımlarla ilerleyen Rekor Koleji; idarecisiyle, velisiyle, öğrencisiyle, öğretmeniyle büyük bir ailedir. Rekor Ailesinin bir ferdi olmaktan son derece mutlu olduğumu ifade etmek isterim.

Bugün sizleri burada görmekten dolayı onurluyuz, yemeğimizde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür eder, saygılar sunarım.” Dedi.

Rekor Eğitim kurumlarının tanışma yemeğine:

“İl Planlama Müdürü : Hüsamettin BULUT, İl Emniyet Şube Müdürü : Hakan KARAKAYA, Kahramanmaraş Ortaokulu Müdürü : Ali ÇINAR, Gazi Ortaokulu Müdürü : Hamza BÜYÜKSAKALLI, Kanuni Ortaokulu : Mehmet UZPAK,

Fatih İlkokulu Müdürü : Ahmet PURKAYA, Okul-Aile Birliği Başkanı : Ahmet ÖZBALIKÇIOĞLU,Okul-Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri : Turgut TAŞKESEN – Hasan ÇOKYİĞİT –  Yusuf DALYAMAN – Süleyman ZÜLKADİROĞLU, Şirket Yönetim Kurulu Başkanı : Hasan KAYA,Okul Müdürü : Nihat BELKIRAN ve Çok Sayıda Öğrenci Velisi” katıldı

Geceye Katılan Öğretmenler ise şu isimlerden oluşuyor:

1-      Emine SERİN   1/A Sın.Öğrt.

2-      Gülsen ERDOĞAN  2/A Sın.Öğrt.

3-      Ali TÖRER  3/A Sın.Öğrt.

4-      Mustafa TURUNCU   4/A Sın.Öğrt.

5-      Gülsen ERDOĞAN  5/A Sın.Öğrt.

6-      Neslihan OKTAY  Türkçe Öğrt.

7-      Gülşah AKBOĞA Türkçe Öğrt.

8-      Ahmet KANKILIÇ  Matematik Öğrt.

9-      Feleknaz KAYA  Fen ve Tek.Öğrt.

10-  Emine TOPÖZLÜ  Fen ve Tek.Öğrt.

11-  Leyla AKPINAR  Sosyal Bil.Öğrt.

12-  Tuğba ATEŞ   İngilizce Öğrt.

13-  Feriha SAĞDIÇ  İngilizce Öğrt.

14-  Ali GÖKTÜRK   Beden Eğt.Öğrt.

15-  Hatice KURT  Anasınıfı Öğrt.

Geceye katılan öğretmenler gösterdikleri performansla beğeni toplarken, geceye katılan veliler, öğrenciler yöresel müzik eşliğinde oyunlarla unutulmaz anlar yaşadılar.

Birbirleriyle tanışan Özel Yeni Rekor Ailesi, kalıcı hatıralarına bir yenisini eklemiş oldu.

(19) (26) (32) (41) (72) (81) (84) (110) (124)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum