Maraşta Haber
Maraşta Haber

MEM Ar-Ge Proje tanıtımlarını yaptı

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında Uygulanacak Olan Projelerin Tanıtımı Yapıldı. Millî Eğitim Müdürlüğü Onikişubat toplandı salonunda gerçekleşen proje tanıtım toplantısının açılış konuşmasını, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü yaptı ve arge personelinin yeni öğretim döneminde hazırlayacakları projeler […]

MEM Ar-Ge Proje tanıtımlarını yaptı

18 Ağustos 2016 - 10:26A+A-

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında Uygulanacak Olan Projelerin Tanıtımı Yapıldı.

Habere Ait Fotoğraflar İçin Tıklayın

Millî Eğitim Müdürlüğü Onikişubat toplandı salonunda gerçekleşen proje tanıtım toplantısının açılış konuşmasını, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü yaptı ve arge personelinin yeni öğretim döneminde hazırlayacakları projeler hakkında özet bir anlatım yaptı.

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, proje çalışmaları sırasında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ), İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü Araştırma bölümü vb. kurumlarla da iletişim ve bilgi alınmasına vurgu yaparak şu ifadeleri kullandı:

“Geçtiğimiz eğitim döneminde gayet önemli ve ciddi manada projeler ve çalışmalar yaptınız. Bu anlamda sizlere teşekkür ediyorum. Aranızdan ayrılanlar oldu, yeni katılanlar oldu bu başarınızın,  takım ve ekip ruhunuzun artarak devam etmesini istiyorum” dedi.

KADEP Proje Koordinatörü Ahmet Bağcı, Projede yapılan etkinliklere ilaveten şubat ayında vatan sevgisi yürüyüşü ve mart ayında değerler eğitimi konferansının yapılacağını ifade etti.

Kahramanmaraş Bilgi İle Buluşuyor Projesi Koordinatörü Ramazan Şişman,geçen yıl 7 kategoride yapılan kitap okuma yarışmasına 46.000 öğrencinin katılımının gerçekleştiğini, bu sene kategori sayınının 10’a çıkartıldığını belirtti. Yarışmaya geçen seneye ilaveten 2. Sınıf öğrencileri ile pilot olarak belirlenecek okullarda bulunan öğrenci velilerinin de kitap okuma yarışmasına katılabileceğini ifade etti. Ayrıca tüm ilçelerde velilerin öğretmenlerin ve idarecilerin katılacağı toplu kitap okuma etkinliklerinin yapılacağını ifade etti.

Başarıyı Okulla Yakala proje koordinatörü Ali Çolak, proje ile ilgili geçen dönemki yapılan projelere ek olarak kariyer günleri etkinliklerinin her ay 2 okulda gerçekleştirileceğini ifade etti. Yapılan değerlendirme sınavlarının aynen devam edeceğini belirtti.

Eğitimde İyi Örnekler Proje koordinatörü Emre Arıcı, geçen dönemki yapılan etkinliklerin sunumunu yaparak projeler üzerinde yapılan değişiklerle ilgili bilgiler verdi.

TÜBİTAK proje koordinatörü Kadir Demirkaynak, geçen sene yapılan proje sayısını belirterek proje sayısını arttırmak amacı ile merkezde bulunan bütün ortaöğretim kurumlarının ziyaret edileceğini ve bu yıl araştırma proje sayılarının artırılmasını hedeflediklerini söyledi.

Toplantıya; İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, Arge Koordinatörü Harun Kadıoğlu,Proje Koordinatörü Ramazan Şişman,Proje Koordinatörü Ahmet Bağcı,Proje Koordinatörü Ali Çolak, Proje Koordinatörü Muhammed Astekin,Proje Koordinatörü Emre Arıcı,Proje Koordinatörü Kadir Demirkaynak ve Proje Koordinatörü Mustafa Şerbetçi katıldı.

 

 

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
TEÇ-SEN Yönetimi Millî Eğitim Müdürü Yılmazı Ziyaret Etti. TEÇ-SEN Yönetimi Millî Eğitim Müdürü Yıl...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2...

Emekli Müfettiş Fevzi Gök Vefat Etti. Emekli Müfettiş Fevzi Gök Vefat Etti.

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2...

Eğitim Bir-Sen Yönetimi Millî Eğitim Müdürü Yılmaz’ı Ziyaret Etti Eğitim Bir-Sen Yönetimi Millî Eğitim Müd...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2...

İl Millî Eğitim Müdürü Yılmaz, BİLSEM’i Ziyaret Etti İl Millî Eğitim Müdürü Yılmaz, BİLSEM...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
TEÇ-SEN Yönetimi Millî Eğitim Müdürü Yılmazı Ziyaret Etti. TEÇ-SEN Yönetimi Millî Eğ...

Tüm Eğitim çalışanları Sendikası (TEÇ-SEN) Kahramanmaraş Şub...

Milletvekili Aycan, Hekim ile hasta karşı karşıya getirilmemeli Milletvekili Aycan, Hekim...

 MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan’ın ikt...

“Seçimler Ülke ve Elbistan İçin Çok Önemli” “Seçimler Ülke ve Elbista...

Bünyamin Kılıç, AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yaptı...

Başkan Küçük’ten Veda ve Teşekkür Başkan Küçük’ten Veda ve ...

İçişleri Bakanlığı Tarafından Görevden Geçici Uzaklaştırılan...

Emekli Müfettiş Fevzi Gök Vefat Etti. Emekli Müfettiş Fevzi Gök...

Aslen Afşinli Olup Mehmet Akif Mahallesinde İkamet Eden Merh...

Mahir Ünal’a,KMBGC’den  ‘Teşekkür’ Ziyareti Mahir Ünal’a,KMBGC’den ‘...

Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Arslan...

Kahramanmaraşlı Er Şehit Düştü Kahramanmaraşlı Er Şehit ...

Kahramanmaraşlı Piyade Sözleşmeli Er Cemil Kaçmaz Şehit Hava...

Kar Mesaisi Kar Mesaisi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi kar yağışı olan bölgeler...

Çukurhisar Yolunda Araç Uçuruma Yuvarlandı Çukurhisar Yolunda Araç U...

Kahramanmaraş-Fırnız/Çukurhisar Yolunda  kar yağışı nedeniyl...

Eğitim Bir-Sen Yönetimi Millî Eğitim Müdürü Yılmaz’ı Ziyaret Etti Eğitim Bir-Sen Yönetimi M...

Eğitim Bir-Sen ve Memur-Sen Kahramanmaraş 1. Nolu Başkanı Ab...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ