Maraşta Haber
Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Adayı Habibe Öcal
Maraşta Haber

MEM Ar-Ge Proje tanıtımlarını yaptı

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında Uygulanacak Olan Projelerin Tanıtımı Yapıldı. Millî Eğitim Müdürlüğü Onikişubat toplandı salonunda gerçekleşen proje tanıtım toplantısının açılış konuşmasını, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü yaptı ve arge personelinin yeni öğretim döneminde hazırlayacakları projeler […]

MEM Ar-Ge Proje tanıtımlarını yaptı

18 Ağustos 2016 - 10:26A+A-

Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili Adayı Habibe Öcal

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında Uygulanacak Olan Projelerin Tanıtımı Yapıldı.

Habere Ait Fotoğraflar İçin Tıklayın

Millî Eğitim Müdürlüğü Onikişubat toplandı salonunda gerçekleşen proje tanıtım toplantısının açılış konuşmasını, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü yaptı ve arge personelinin yeni öğretim döneminde hazırlayacakları projeler hakkında özet bir anlatım yaptı.

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, proje çalışmaları sırasında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ), İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü Araştırma bölümü vb. kurumlarla da iletişim ve bilgi alınmasına vurgu yaparak şu ifadeleri kullandı:

“Geçtiğimiz eğitim döneminde gayet önemli ve ciddi manada projeler ve çalışmalar yaptınız. Bu anlamda sizlere teşekkür ediyorum. Aranızdan ayrılanlar oldu, yeni katılanlar oldu bu başarınızın,  takım ve ekip ruhunuzun artarak devam etmesini istiyorum” dedi.

KADEP Proje Koordinatörü Ahmet Bağcı, Projede yapılan etkinliklere ilaveten şubat ayında vatan sevgisi yürüyüşü ve mart ayında değerler eğitimi konferansının yapılacağını ifade etti.

Kahramanmaraş Bilgi İle Buluşuyor Projesi Koordinatörü Ramazan Şişman,geçen yıl 7 kategoride yapılan kitap okuma yarışmasına 46.000 öğrencinin katılımının gerçekleştiğini, bu sene kategori sayınının 10’a çıkartıldığını belirtti. Yarışmaya geçen seneye ilaveten 2. Sınıf öğrencileri ile pilot olarak belirlenecek okullarda bulunan öğrenci velilerinin de kitap okuma yarışmasına katılabileceğini ifade etti. Ayrıca tüm ilçelerde velilerin öğretmenlerin ve idarecilerin katılacağı toplu kitap okuma etkinliklerinin yapılacağını ifade etti.

Başarıyı Okulla Yakala proje koordinatörü Ali Çolak, proje ile ilgili geçen dönemki yapılan projelere ek olarak kariyer günleri etkinliklerinin her ay 2 okulda gerçekleştirileceğini ifade etti. Yapılan değerlendirme sınavlarının aynen devam edeceğini belirtti.

Eğitimde İyi Örnekler Proje koordinatörü Emre Arıcı, geçen dönemki yapılan etkinliklerin sunumunu yaparak projeler üzerinde yapılan değişiklerle ilgili bilgiler verdi.

TÜBİTAK proje koordinatörü Kadir Demirkaynak, geçen sene yapılan proje sayısını belirterek proje sayısını arttırmak amacı ile merkezde bulunan bütün ortaöğretim kurumlarının ziyaret edileceğini ve bu yıl araştırma proje sayılarının artırılmasını hedeflediklerini söyledi.

Toplantıya; İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, Arge Koordinatörü Harun Kadıoğlu,Proje Koordinatörü Ramazan Şişman,Proje Koordinatörü Ahmet Bağcı,Proje Koordinatörü Ali Çolak, Proje Koordinatörü Muhammed Astekin,Proje Koordinatörü Emre Arıcı,Proje Koordinatörü Kadir Demirkaynak ve Proje Koordinatörü Mustafa Şerbetçi katıldı.

 

 

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Öğretmenlerin mesleki çalışmaları devam ediyor Öğretmenlerin mesleki çalışmaları devam ...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2...

Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması Toplantısı Yapıldı. Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması Toplan...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2...

Rehberlik Hizmetleri İl Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı Rehberlik Hizmetleri İl Danışma Komisyon...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2...

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurullar Toplantısı Yapıldı. İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurullar Top...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Öğretmenlerin mesleki çalışmaları devam ediyor Öğretmenlerin mesleki çal...

8 Haziran 2018 Cuma günü okulların tatile girmesinin ardında...

Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması Toplantısı Yapıldı. Şiddetin Önlenmesi ve Aza...

Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması,ile ilgili İl Yürütme Kuru...

Abid Akar İçin Mevlid-i Şerif Abid Akar İçin Mevlid-i Ş...

4 Mayıs 2018 Cuma günü aniden rahatsızlanarak vefat eden Oni...

Zeytin Ağaçlarını Yakıp Kaçtılar Zeytin Ağaçlarını Yakıp K...

Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Mimar Sinan Mahallesi Hz. Ha...

Rehberlik Hizmetleri İl Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı Rehberlik Hizmetleri İl D...

Rehberlik hizmetleri yıl sonu il danışma komisyonu toplantıs...

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurullar Toplantısı Yapıldı. İlçe Millî Eğitim Müdürle...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü 12 Şubat Toplantı sa...

İYİ Parti Kahramanmaraş’ta da Birinci Parti Olacak İYİ Parti Kahramanmaraş’t...

Cumhurbaşkanı Adayı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i...

Rehberlik çalıştayları 2. Dönem sonu değerlendirme toplantısı yapıldı Rehberlik çalıştayları 2....

2017-2018 Eğitim – Öğretim yılı 2. dönem sonu çalıştay...

“Elbistan ve Maraş’ta Coştuk” “Elbistan ve Maraş’ta Coş...

Ramazan Bayramı Programı ve seçim çalışmaları için memleketi...

“Uyuyan Dev Uyandı” “Uyuyan Dev Uyandı”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ