Maraşta Haber
Maraşta Haber

MEM Ar-Ge Proje tanıtımlarını yaptı

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında Uygulanacak Olan Projelerin Tanıtımı Yapıldı. Millî Eğitim Müdürlüğü Onikişubat toplandı salonunda gerçekleşen proje tanıtım toplantısının açılış konuşmasını, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü yaptı ve arge personelinin yeni öğretim döneminde hazırlayacakları projeler […]

MEM Ar-Ge Proje tanıtımlarını yaptı

18 Ağustos 2016 - 10:26A+A-

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’un, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve ARGE Ekibinin katılımı ile 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında Uygulanacak Olan Projelerin Tanıtımı Yapıldı.

Habere Ait Fotoğraflar İçin Tıklayın

Millî Eğitim Müdürlüğü Onikişubat toplandı salonunda gerçekleşen proje tanıtım toplantısının açılış konuşmasını, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü yaptı ve arge personelinin yeni öğretim döneminde hazırlayacakları projeler hakkında özet bir anlatım yaptı.

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, proje çalışmaları sırasında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ), İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü Araştırma bölümü vb. kurumlarla da iletişim ve bilgi alınmasına vurgu yaparak şu ifadeleri kullandı:

“Geçtiğimiz eğitim döneminde gayet önemli ve ciddi manada projeler ve çalışmalar yaptınız. Bu anlamda sizlere teşekkür ediyorum. Aranızdan ayrılanlar oldu, yeni katılanlar oldu bu başarınızın,  takım ve ekip ruhunuzun artarak devam etmesini istiyorum” dedi.

KADEP Proje Koordinatörü Ahmet Bağcı, Projede yapılan etkinliklere ilaveten şubat ayında vatan sevgisi yürüyüşü ve mart ayında değerler eğitimi konferansının yapılacağını ifade etti.

Kahramanmaraş Bilgi İle Buluşuyor Projesi Koordinatörü Ramazan Şişman,geçen yıl 7 kategoride yapılan kitap okuma yarışmasına 46.000 öğrencinin katılımının gerçekleştiğini, bu sene kategori sayınının 10’a çıkartıldığını belirtti. Yarışmaya geçen seneye ilaveten 2. Sınıf öğrencileri ile pilot olarak belirlenecek okullarda bulunan öğrenci velilerinin de kitap okuma yarışmasına katılabileceğini ifade etti. Ayrıca tüm ilçelerde velilerin öğretmenlerin ve idarecilerin katılacağı toplu kitap okuma etkinliklerinin yapılacağını ifade etti.

Başarıyı Okulla Yakala proje koordinatörü Ali Çolak, proje ile ilgili geçen dönemki yapılan projelere ek olarak kariyer günleri etkinliklerinin her ay 2 okulda gerçekleştirileceğini ifade etti. Yapılan değerlendirme sınavlarının aynen devam edeceğini belirtti.

Eğitimde İyi Örnekler Proje koordinatörü Emre Arıcı, geçen dönemki yapılan etkinliklerin sunumunu yaparak projeler üzerinde yapılan değişiklerle ilgili bilgiler verdi.

TÜBİTAK proje koordinatörü Kadir Demirkaynak, geçen sene yapılan proje sayısını belirterek proje sayısını arttırmak amacı ile merkezde bulunan bütün ortaöğretim kurumlarının ziyaret edileceğini ve bu yıl araştırma proje sayılarının artırılmasını hedeflediklerini söyledi.

Toplantıya; İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, Arge Koordinatörü Harun Kadıoğlu,Proje Koordinatörü Ramazan Şişman,Proje Koordinatörü Ahmet Bağcı,Proje Koordinatörü Ali Çolak, Proje Koordinatörü Muhammed Astekin,Proje Koordinatörü Emre Arıcı,Proje Koordinatörü Kadir Demirkaynak ve Proje Koordinatörü Mustafa Şerbetçi katıldı.

 

 

Kahramanmaraş'ın güncel haberlerini Google News'ten takip edin !
Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, ÖDM’yi ziyaret etti Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, ÖDM’...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman,  Müdür Yardımcısı Halit Demirtaş la birlikte Kahramanmaraş Ölçme Değerlendirme Mer...

Döngel Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulu birinciliklere doymuyor!!! Döngel Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulu birin...

Gençlik Spor Bakanlığının ve Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğünün  okul sporları kapsamında düzenlemiş olduğu ‘’Okul Sporları Kro...

Prof. Dr. Ömer Özyılmaz’dan Eğitim Konferansı Prof. Dr. Ömer Özyılmaz’dan Eğitim Konfe...

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Cumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Üyesi Sayın Prof. Dr. Ömer ÖZYILMAZ tarafı...

Kahramanmaraş’ta Yılın Öğretmeni Nurullah KILINÇ Seçildi Kahramanmaraş’ta Yılın Öğretmeni Nurulla...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçesinde, Nuri Pakdil Bilim ve Sanat Merkezinde Coğrafya öğretmeni olarak görev yapan Nurullah KILINÇ, 24 K...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, ÖDM’yi ziyaret etti Millî Eğitim Müdürü Yusuf...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman,  Müdür ...

Döngel Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulu birinciliklere doymuyor!!! Döngel Muhsin Yazıcıoğlu ...

Gençlik Spor Bakanlığının ve Kahramanmaraş İl Milli Eğitim M...

Prof. Dr. Ömer Özyılmaz’dan Eğitim Konferansı Prof. Dr. Ömer Özyılmaz’d...

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Cumhurbaşkanlığ...

Kadına Şiddet Konulu Fasl-I Muhabbet Şiir Seçkisi Kadına Şiddet Konulu Fasl...

( EV SAHİBİ ŞAİR İSMİHAN ERDOĞMUŞ) Medeniyetin adı severek p...

Kahramanmaraş’ta Yılın Öğretmeni Nurullah KILINÇ Seçildi Kahramanmaraş’ta Yılın Öğ...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçesinde, Nuri Pakdil Bilim ve S...

Şehitler Ortaokulundan, “Benim Adım Öğretmen ” Klibi Şehitler Ortaokulundan, &...

Kahramanmaraş Onikişubat Şehitler Ortaokulu öğretmenleri 24 ...

MÜNACÂT MÜNACÂT

Ali Şâkir Ergin Hocama Hayatı doludizgin sürdük karanlıklara...

Deva Partisi Kadına Şiddete Hayır Dedi Deva Partisi Kadına Şidde...

DEVA PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ TEŞKİLATI TUALLERLE ŞİDDETE ̶...

Çakıroğlu İlk ve Ortaokuluna Mont ve Bot Yardımı Çakıroğlu İlk ve Ortaokul...

Genel Merkezi Ankara da bulunan Kahramanmaraş Eğitim Vakfı, ...

Emektar Eğitim Yöneticileri Final’de Buluştu Emektar Eğitim Yöneticile...

Kahramanmaraş- Onikişubat İlçesi  Özel Final Temel Lisesi Mü...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ