Kahramanmaraş'ta eTwinning kalite etiketi ve okul levhaları töreni
Kahramanmaraş'ta eTwinning kalite etiketi ve okul levhaları töreni
Yayınlanma:
İl Millî Eğitim Müdürlüğü eTwinning Koordinatörlüğü tarafından gerçekleştirilen 2021 Yılı eTwinning Kalite Etiketi ödül töreninde, yürüttükleri projelerle başarılı olan öğretmenlere ve okul idarecilerine eTwinning...
İl Millî Eğitim Müdürlüğü eTwinning Koordinatörlüğü tarafından gerçekleştirilen 2021 Yılı eTwinning Kalite Etiketi ödül töreninde, yürüttükleri projelerle başarılı olan öğretmenlere ve okul idarecilerine eTwinning kalite etiketi ve okul levhaları takdim edildi.
Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen ödül törenine Vali Ömer Faruk Coşkun, Onikişubat Kaymakamı Serkan Keçeli, İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver Gökşen,Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü Harun Kurt, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Akif Bulut , Mustafa Yılmaz, İl Millî Eğitim Şube Müdürleri Ahmet Akküncü, Fatih Şeref , öğretmenler ve okul idarecileri katıldı.
TÖRENE AİT TÜM FOTOĞRAFLAR VİDEOUSU İÇİN ALTTA Kİ LİNKE TIKLAYIN
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.