Kahramanmaraş Onikişubat Suzan ve Abdulhakim Halk Eğitim Müdürlüğünce mezalim altındaki Filistin mağdurları için hazırlanan yardım faaliyetleri kapsamında ortaya çıkan ürünlerin bir an önce yerine ulaşması amacıyla...
Kahramanmaraş Onikişubat Suzan ve Abdulhakim Halk Eğitim Müdürlüğünce mezalim altındaki Filistin mağdurları için hazırlanan yardım faaliyetleri kapsamında ortaya çıkan ürünlerin bir an önce yerine ulaşması amacıyla bir tören düzenlendi, faaliyete destek veren usta öğreticilere ve gönüllü kursiyerlere İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.
HABERE AİT VİDEOYU İZLEMEK İÇİN ALTTAKİ LİNKE TIKLAYIN
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.