Dulkadiroğlu HEM'den Sultan Bayazıt İlkokuluna Oyuncak Yardımı
Dulkadiroğlu- Kahramanmaraş Halk Eğitimi Merkezi tarafından ” 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara hediye edilmek üzere; Öğretmenler,Usta Öğreticiler ve Kursiyerler tarafından , geri dönüşüm malzemeleriyle tasarlanan oyuncaklar , İlçeye Sultan Bayazıt İlkokulunun Ana Sınıfı öğrencilerine hediye edildi.
Dulkadiroğlu Sultan Bayazıt İlkokulunda ki programa Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun’un Eşi Sevilay Coşkun Hanımefendi , İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Ahmet Akküncü , Adem Öztürk, Dulkadiroğlu ilçe Şube Müdürü Hacı Yaşık, Dulkadiroğlu- Kahramanmaraş Halk Eğitimi Merkezi Kurum Müdürü Feyzi Oğuz, Dulkadiroğlu- Kahramanmaraş Halk Eğitimi Merkezi Rehber Öğretmeni Akif Kalaylı, Sultan Bayazıt İlkokulu Müdürü Yusuf Düz, müdür yardımcıları ve öğretmenler katıldı.
HABERE AİT FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN ALTTA Kİ LİNKE TIKLAYIN
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.