Kahramanmaraş Onkikişubat Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitimi Merkezine bağlı Kılavuzlu Millet Bahçesinde Kırğız Çadırında dekoratif ahşap boyama ve süsleme sergisinin yıl sonu açılışı yapıldı.16.03.2023 tarihinde...
Kahramanmaraş Onkikişubat Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitimi Merkezine bağlı Kılavuzlu Millet Bahçesinde Kırğız Çadırında dekoratif ahşap boyama ve süsleme sergisinin yıl sonu açılışı yapıldı.
16.03.2023 tarihinde usta öğretici Mine Kılınç gözetiminde 35 ursiyerin katılımı ile başlayan dekoratif ahşap boyama ve süsleme kursu haftanın 5 günü saat Sabah 09.00 ila 16.00 saatleri arası gerçekleşti.
SERGİYE AİT FOTOĞRAF VİDEOSU İÇİN ALTTAKİ LİNKE TIKLAYIN
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.