Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçesi Cumhuriyet Ortaokulunda hayallerin gerçeğe dönüştüğü "Bilim Sınıfı" eğitim yöneticilerinin ve öğretmenlerin katılımıyla açıldı."Bilim Sınıfı" açılışına Dulkadiroğlu İlçe Milli...
Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçesi Cumhuriyet Ortaokulunda hayallerin gerçeğe dönüştüğü "Bilim Sınıfı" eğitim yöneticilerinin ve öğretmenlerin katılımıyla açıldı.
"Bilim Sınıfı" açılışına Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Mart, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Kardemir, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Dilek Konuş, Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Yıldız, okul müdürleri, öğretmenler katıldı.
HABERE AİT FOTO-VİDEOYU İZLEMEK İÇİN ALTTA BULUNAN LİNKE TIKLAYIN
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.