Maraşta Haber
Maraşta Haber

Ejder Oruç, Ekinözü ve Elbistan İlçelerini Ziyaret Etti

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Elektrik Mühendisi Ejder Oruç, Elbistan ve Ekinözü ilçelerine ziyarette bulundu. Yol arkadaşları ile seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Oruç’un ilk durağı Elbistan oldu. Elbistan’da kalabalık bir partili grup tarafından karşılanan Oruç ve arkadaşları ilk ziyareti ilçe başkanlığına yaptı. MHP Elbistan İlçe Başkanı Ali Demir ve Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır […]

Ejder Oruç, Ekinözü ve Elbistan İlçelerini Ziyaret Etti

07 Mart 2015 - 13:02A+A-

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Elektrik Mühendisi Ejder Oruç, Elbistan ve Ekinözü ilçelerine ziyarette bulundu.

Yol arkadaşları ile seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Oruç’un ilk durağı Elbistan oldu.

Elbistan’da kalabalık bir partili grup tarafından karşılanan Oruç ve arkadaşları ilk ziyareti ilçe başkanlığına yaptı.

MHP Elbistan İlçe Başkanı Ali Demir ve Yönetim Kurulu Üyelerinin hazır olduğu toplantıda kalabalık bir partili grup vardı.

Ali Demir, Ejder Oruç isminin parti tabanında sevilen, saygın, ülkücülüğü tartışılmaz bir isim olduğunu ve partinin her türlü faaliyetinde partililer ile birlikte olduğunu söyledi.

1 copy

ELBİSTAN, MİLLİYETÇİ HAREKETİN ÇARPAN YÜREĞİ DEMEK

Başkan Demir’in ardından söz alan Oruç; “Elbistan benim için memleketim demek, Milliyetçi Hareketin çarpan yüreği demek, MHP iktidarının ayak izinin ilk işaretlerinin gözleneceği yer demek, diriliğin ve gücün sembolü demek” dedi.

Partisinin Elbistan’da büyük bir tabanının olduğuna dikkat çeken Oruç; “Ne zamanki Elbistan’da hareketlenme olur, MHP iktidara gelir. İşte bu hareketliliği Elbistan’ımızın cadde ve sokaklarında gördüm.  Esnafımız, işçimiz, memurumuz, kısacası Elbistan, MHP’yi iktidar yapmaya hazır” diye konuştu.

Ülkenin zor bir süreç içerinde olduğunu önemle vurgulayan Oruç, hükümetin iç güvenlikte, işsizlikte, kadına şiddette, dış politikada iflas eden politikalar uyguladığını söyledi ve adalete karışan siyaset, ticari faaliyetlere kasıtla yapılan siyasi baskı ile başlayan iflaslar neticesinde ortaya çıkmaya başlayan ekonomik istikrarsızlık ve dövizdeki yükselmenin sebeplerini sıraladı.

7 copy

Yapılacak muhtemel elektronik oylamada kendisine destek isteyen Oruç, milletvekili olması halinde şehrin efendisi değil, hizmetkârı olacağından bahsetti.

Büyük alkış ve destek gören konuşmasını 7 Haziran seçimlerinde parti teşkilatlarının çok çalışması gerektiğini ve bu seçimlerin başarısı için herkesin “UYKU ORUCU” tutması gerektiğini ifade etti.

Daha Sonra Elbistan İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Baştürk’ün Amcasının taziye çadırını da ziyaret ederek taziyede bulunan Ejder Oruç, yol arkadaşları ile birlikte Ülkücü İşçiler Derneği’ni ziyaret etti.

Dernekte yapılan sıcak karşılama ve kucaklaşmanın ardından Dernek Başkanı İbrahim Çil, yaptığı hoşgeldin konuşması devamında muhabbet ve hasret dolu sohbete dönüştü.

9 copy

Hem İlçe Başkanlığı hem de Ülkücü İşçiler Derneği toplantısına iştirak eden, İlçe Ocak başkanı Murat Kılınç da, Ejder Oruç’a seçim çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.

Günün ikinci ziyaretini Ekinözü ilçesine yapan Oruç, Ekinözü parti binasının önünde kalabalık bir partili grup tarafından coşku ile karşılandı.

Ülküdaşları ile sıcak soba etrafında toplanan Oruç ve arkadaşları çay eşliğinde, yapılan sıcak sohbetin tadına doyulamadı.

İlçe Başkanı Tahsin Çiçek’in yaptığı açılış konuşmasında, Oruç’a aday adaylığının hayırlara vesile olmasını ve başarı dileklerini ileterek MHP’yi hep birlikte taşıyacaklarını söyledi.

10 copy

ÜLKE YÖNETİMİNDE ZAAFİYET VAR

Daha sonra partililere seslenen Oruç, iktidara yüklenerek, ülkenin yönetiminde zafiyetler olduğunu, terör ve teröristlere teslim edilen yerleşim yerlerinde yaşanan teslimiyetçi yaklaşıma tavırlı siyaset izleyeceğini ifade etti.

İlçenin, terörle mücadelenin ne demek olduğunu en iyi bilen yerlerden olduğunu söyleyen Oruç, tehdit ve şiddetin halkı bıktırdığını, Güney Doğu’nun adeta PKK’ya teslim edildiğini, yönetimin örgüte geçtiği görüntüsünün hakim olduğunu sözlerine ekledi.

Ekinözü’nün mağduriyetine vurgu yapan Oruç, burada yaşanan işsizlik, ekonomik durgunluk ve ilçedeki geri kalmışlığı siyasi iktidarın beceriksizliğine ve Kahramanmaraş halkının AKP’ye hak etmediği oyu vererek büyük destek olduğu halde hiç bir yatırımın ilçeye ve şehre gelmediğine vurgu yaptı.

Oruç, başarı dilekleri ile ilçeden uğurlandı.

2 copy 6 copy    11 copy 12 copy 14 copy 15 copy

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Ak Parti Kahramanmaraş Yönettim Kurulu Üyeleri Belli Oldu Ak Parti Kahramanmaraş Yönettim Kurulu Ü...

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Elektrik Mühendisi Ejder Oruç, Elbistan ve Ekinözü ilçelerine ziyarette bulundu. Yol arkadaşl...

Başkan Mahçiçek: “1 Kasım Demokrasi Bayramımız Kutlu Olsun” Başkan Mahçiçek: “1 Kasım Demokrasi Bayr...

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Elektrik Mühendisi Ejder Oruç, Elbistan ve Ekinözü ilçelerine ziyarette bulundu. Yol arkadaşl...

“Şeker İşçisine Sahip Çıkmak Onurumdur” “Şeker İşçisine Sahip Çıkmak Onurumdur”...

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Elektrik Mühendisi Ejder Oruç, Elbistan ve Ekinözü ilçelerine ziyarette bulundu. Yol arkadaşl...

Göksunlular Bu Kez Oylarımız Öztunç’a dedi Göksunlular Bu Kez Oylarımız Öztunç’a de...

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Elektrik Mühendisi Ejder Oruç, Elbistan ve Ekinözü ilçelerine ziyarette bulundu. Yol arkadaşl...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Şahine Uzanan Eller Kırılsın! Şahine Uzanan Eller Kırıl...

Afşin’de Afşin-Elbistan B Termik Santralinde görev yapan Sal...

Boğularak Can Verdi Boğularak Can Verdi

Kandil Barajında Bir Hayat Yok oldu, Serinlemek İçin Baraja ...

Yaz Spor Okullarına Rekor Kayıt Yaz Spor Okullarına Rekor...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 9 Mayı...

Çiçek Kana Bulandı! Çiçek Kana Bulandı!

Elbistan’ bağlı Çiçek Köyünde sürücüsünün direksiyon hakimiy...

Milli Eğitim Müdürlüğünün Projesi ilgi uyandırdı Milli Eğitim Müdürlüğünün...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü ARGE bölümünden Kadi...

Milli Takıma 5 Güreşçi Kahramanmaraş’tan Milli Takıma 5 Güreşçi Ka...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı’ndan 5 güre...

Erdem Özer Fen Lisesi Müdürü Oldu Erdem Özer Fen Lisesi Müd...

Yaklaşık 7 yıldır Özel Elbistan Yıldız Eğitim Kurumları büny...

Enerji ve Ekolojik Temelli Doğa eğitimi başladı Enerji ve Ekolojik Temell...

Kahramanmaraş il Milli Eğitim Müdürlüğü 4004 TÜBİTAK Doğa Eğ...

Millî Eğitim Müdürü Akkurt’tan Okul Ziyareti Millî Eğitim Müdürü Akkur...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Kah...

MHP’li Karakoç 15 Temmuz Mesajı Yayımladı MHP’li Karakoç 15 T...

Milliyetçi Hareket Partisi’nden 27.Dönem Kahramanmaraş Mille...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ