Maraşta Haber
Maraşta Haber

Ayşe Kazlı’dan, İHH’ya Ziyaret

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf Başkanı Süleyman Erayman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Ejder Berk, Dr. İsmail Kahraman, Av. Sevilay Tüfekçi ve Öğretmen Hakan Eskigün’ün hazır bulunduğu ziyarette, Vakfın faaliyetleri ve 7 Haziran seçimlerinin önemi konuşuldu. Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın […]

Ayşe Kazlı’dan, İHH’ya Ziyaret

20 Mart 2015 - 0:18A+A-

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu.

Vakıf Başkanı Süleyman Erayman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Ejder Berk, Dr. İsmail Kahraman, Av. Sevilay Tüfekçi ve Öğretmen Hakan Eskigün’ün hazır bulunduğu ziyarette, Vakfın faaliyetleri ve 7 Haziran seçimlerinin önemi konuşuldu.

Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini, Vakfın Asya’dan Afrika’ya, Balkanlar’dan Uzakdoğu’ya dünyanın farklı bölgelerinde takip ettiği çalışmaların yanı sıra Türkiye coğrafyasında da önemli bir ihtiyaca cevap verdiğini söyledi.  Dünyanın her yerinde mazlumlara yetişemeye ve yanlarında yer almaya çalışan Vakfın tüm gönüllülerini yürekten kutladığını ifade eden Ayşe Kazlı, projeleri de yürekten desteklediğini söyledi.

AK Parti iktidarında ulaşımda, sağlıkta, ekonomide, eğitimde vs birçok alanda büyük atılımlar yapıldığını vurgulayan Ayşe Kazlı; “İnşallah seçildiğim takdirde ilimize yatırımların daha fazla ve hızlı bir şekilde getirilmesi için var gücümle çalışacağım.

Şehrimizin gelişmesi noktasında teşkilatımızla birlikte, Büyükşehir başta olmak üzere Belediye Başkanlarımızla, STK’larımız, sanayicilerimiz, bürokratlarımız ile istişare ederek, en verimli hizmeti sunacağımıza inanıyorum” dedi.

Ayşe Kazlı, kadına şiddet konusuna da değinerek; “Son günlerde yaşanan ve gündemi meşgul eden kadına şiddet olayları hepimizi derinden yaralıyor.

İnşallah seçilirsem kadına şiddeti en aza indirmek adına her türlü çalışmayı yapacağıma hepinizin huzurunda söz veriyorum” diye konuştu.

7 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemli olduğunu vurgulayan Ayşe Kazlı; “Partimiz 13 yıllık iktidarında milletten aldığı güveni boşa çıkarmadı. ‘Yeni Türkiye, Güçlü Türkiye ve Hedef 2023 Vizyonuna’ ulaşmak için de milletimiz yine desteğini partimizden esirgemeyecektir. Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı, devamında Genel Başkanımız ve Başbakanımız Bilge İnsan Prof Dr. Ahmet Davutoğlu’nun öncülüğünde Yeni Türkiye inşa edilirken ak kadroların içerisinde bende yer almak istiyorum.

Sizlerinde destek ve dualarına talibim” diye konuştu.

Ziyaretten memnuniyetini ifade eden Vakıf Başkanı Süleyman Erayman, kadınların siyasette aktif olmalarının sevindirici olduğunu ve sayılarının artması gerektiğine inandıklarını söyledi.

Erayman; toplumun yarısını kadınların oluşturduğuna dikkat çekerek; “Temsil noktasında da hanım kardeşlerimiz daha fazla siyasette yer almalı diye düşünüyoruz. Kadının elinin değdiği her şey güzelleşir. Kadın, bulunduğu ortama düzen, seviye ve istikrar getirir. Vakfımızda da gönüllü hanım kardeşlerimiz var. Çokta başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyorlar.

Sizinde inşallah meclise giderseniz başarılı olacağınıza inanıyorum. Hizmete talip olmak erdemdir. Çıktığınız yolda başarılar dilerim” dedi.

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Ak Parti Kahramanmaraş Yönettim Kurulu Üyeleri Belli Oldu Ak Parti Kahramanmaraş Yönettim Kurulu Ü...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf ...

Başkan Mahçiçek: “1 Kasım Demokrasi Bayramımız Kutlu Olsun” Başkan Mahçiçek: “1 Kasım Demokrasi Bayr...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf ...

“Şeker İşçisine Sahip Çıkmak Onurumdur” “Şeker İşçisine Sahip Çıkmak Onurumdur”...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf ...

Göksunlular Bu Kez Oylarımız Öztunç’a dedi Göksunlular Bu Kez Oylarımız Öztunç’a de...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf ...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Enerji ve Ekolojik Temelli Doğa eğitimi başladı Enerji ve Ekolojik Temell...

Kahramanmaraş il Milli Eğitim Müdürlüğü 4004 TÜBİTAK Doğa Eğ...

Millî Eğitim Müdürü Akkurt’tan Okul Ziyareti Millî Eğitim Müdürü Akkur...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Kah...

MHP’li Karakoç 15 Temmuz Mesajı Yayımladı MHP’li Karakoç 15 T...

Milliyetçi Hareket Partisi’nden 27.Dönem Kahramanmaraş Mille...

15 TEMMUZ BASIN BİLDİRİSİ 15 TEMMUZ BASIN BİLDİRİSİ...

15 Temmuz 2016 Cuma günü akşam, Türk Milletinin bağrından çı...

15 Temmuz ve Terör örgütlerinin din istismarı anlatıldı! 15 Temmuz ve Terör örgütl...

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Kahramanmaraş’ta görev ...

Dursun Ali Erzincanlı Kahramanmaraş’ta Dursun Ali Erzincanlı Kah...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından 15 Temmuz Dem...

Hain Darbe Girişimini Şiddetle Kınıyorum! Hain Darbe Girişimini Şid...

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Davut Sarı, 15 Temmuz Şeh...

Cennet Vatanımızı Her Koşulda Savunacağız Cennet Vatanımızı Her Koş...

Müdürler Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başk...

Sarıoğlan ve Özlük Ailelerinin Mutlu Günü Sarıoğlan ve Özlük Ailele...

Fatma ve Ahmet Sarıoğlan çiftinin güzel ve hanımefendi kızla...

Genç Kız Apartmandan Atlayarak İntihar Etti Genç Kız Apartmandan Atla...

Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçesi’nde 18 Yaşındaki Genç Kız...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ