Maraşta Haber
Maraşta Haber

Ayşe Kazlı’dan, İHH’ya Ziyaret

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf Başkanı Süleyman Erayman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Ejder Berk, Dr. İsmail Kahraman, Av. Sevilay Tüfekçi ve Öğretmen Hakan Eskigün’ün hazır bulunduğu ziyarette, Vakfın faaliyetleri ve 7 Haziran seçimlerinin önemi konuşuldu. Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın […]

Ayşe Kazlı’dan, İHH’ya Ziyaret

20 Mart 2015 - 0:18A+A-

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu.

Vakıf Başkanı Süleyman Erayman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Ejder Berk, Dr. İsmail Kahraman, Av. Sevilay Tüfekçi ve Öğretmen Hakan Eskigün’ün hazır bulunduğu ziyarette, Vakfın faaliyetleri ve 7 Haziran seçimlerinin önemi konuşuldu.

Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini, Vakfın Asya’dan Afrika’ya, Balkanlar’dan Uzakdoğu’ya dünyanın farklı bölgelerinde takip ettiği çalışmaların yanı sıra Türkiye coğrafyasında da önemli bir ihtiyaca cevap verdiğini söyledi.  Dünyanın her yerinde mazlumlara yetişemeye ve yanlarında yer almaya çalışan Vakfın tüm gönüllülerini yürekten kutladığını ifade eden Ayşe Kazlı, projeleri de yürekten desteklediğini söyledi.

AK Parti iktidarında ulaşımda, sağlıkta, ekonomide, eğitimde vs birçok alanda büyük atılımlar yapıldığını vurgulayan Ayşe Kazlı; “İnşallah seçildiğim takdirde ilimize yatırımların daha fazla ve hızlı bir şekilde getirilmesi için var gücümle çalışacağım.

Şehrimizin gelişmesi noktasında teşkilatımızla birlikte, Büyükşehir başta olmak üzere Belediye Başkanlarımızla, STK’larımız, sanayicilerimiz, bürokratlarımız ile istişare ederek, en verimli hizmeti sunacağımıza inanıyorum” dedi.

Ayşe Kazlı, kadına şiddet konusuna da değinerek; “Son günlerde yaşanan ve gündemi meşgul eden kadına şiddet olayları hepimizi derinden yaralıyor.

İnşallah seçilirsem kadına şiddeti en aza indirmek adına her türlü çalışmayı yapacağıma hepinizin huzurunda söz veriyorum” diye konuştu.

7 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemli olduğunu vurgulayan Ayşe Kazlı; “Partimiz 13 yıllık iktidarında milletten aldığı güveni boşa çıkarmadı. ‘Yeni Türkiye, Güçlü Türkiye ve Hedef 2023 Vizyonuna’ ulaşmak için de milletimiz yine desteğini partimizden esirgemeyecektir. Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı, devamında Genel Başkanımız ve Başbakanımız Bilge İnsan Prof Dr. Ahmet Davutoğlu’nun öncülüğünde Yeni Türkiye inşa edilirken ak kadroların içerisinde bende yer almak istiyorum.

Sizlerinde destek ve dualarına talibim” diye konuştu.

Ziyaretten memnuniyetini ifade eden Vakıf Başkanı Süleyman Erayman, kadınların siyasette aktif olmalarının sevindirici olduğunu ve sayılarının artması gerektiğine inandıklarını söyledi.

Erayman; toplumun yarısını kadınların oluşturduğuna dikkat çekerek; “Temsil noktasında da hanım kardeşlerimiz daha fazla siyasette yer almalı diye düşünüyoruz. Kadının elinin değdiği her şey güzelleşir. Kadın, bulunduğu ortama düzen, seviye ve istikrar getirir. Vakfımızda da gönüllü hanım kardeşlerimiz var. Çokta başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyorlar.

Sizinde inşallah meclise giderseniz başarılı olacağınıza inanıyorum. Hizmete talip olmak erdemdir. Çıktığınız yolda başarılar dilerim” dedi.

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Ak Parti Kahramanmaraş Yönettim Kurulu Üyeleri Belli Oldu Ak Parti Kahramanmaraş Yönettim Kurulu Ü...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf ...

Başkan Mahçiçek: “1 Kasım Demokrasi Bayramımız Kutlu Olsun” Başkan Mahçiçek: “1 Kasım Demokrasi Bayr...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf ...

“Şeker İşçisine Sahip Çıkmak Onurumdur” “Şeker İşçisine Sahip Çıkmak Onurumdur”...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf ...

Göksunlular Bu Kez Oylarımız Öztunç’a dedi Göksunlular Bu Kez Oylarımız Öztunç’a de...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf ...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
İstanbul Millî Eğitiminden Kahramanmaraş Çıkarması İstanbul Millî Eğitiminde...

İstanbul Küçükçekmece İlçe Millî Eğitim Müdürü iken Kahraman...

Müdür Cemal Yılmaz, Pazarcık’ta Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi Müdür Cemal Yılmaz, Pazar...

İl Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, Pazarcık İlçe Millî Eği...

Pi Sayısı Nedir, Pi Günü Tarihi? Pi Sayısı Nedir, Pi Günü ...

Matematik terimi olan pi sayısı herhangi bir dairenin çevres...

Rekortmen Havalı Tabanca Sporcularından Kabakcıya Ziyaret Rekortmen Havalı Tabanca ...

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu faaliyet programında...

Ufka Yolculuk Heyeti İl Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz’ı Ziyaret Etti Ufka Yolculuk Heyeti İl M...

 Ahlâk Kültür ve Çevre Derneği Ufka Yolculuk ekibi Kahramanm...

Kitap Okudu Ödülü Kazandı Kitap Okudu Ödülü Kazandı...

Kitap okumayı sevdirmek, okuma alışkanlığı kazandırmak, okud...

Yavuz Bülent BAKİLER’e “Fahri Hemşehrilik Beratı” Yavuz Bülent BAKİLER’e “F...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından, 200 yıl kada...

Proje için Protokol İmzalandı Proje için Protokol İmzal...

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansına 2018 yılı Teknik Destek Ekim ...

BBP Belediye Başkan Adayı Ecevit Kavak BBP Belediye Başkan Adayı...

Büyük Birlik Partisi Afşin Belediye Başkan Adayı, seçim tari...

Emekli Askerin Vasiyeti Yerine Geldi Emekli Askerin Vasiyeti Y...

Elbistan’da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybe...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ