Maraşta Haber
Maraşta Haber

Ayşe Kazlı’dan, İHH’ya Ziyaret

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf Başkanı Süleyman Erayman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Ejder Berk, Dr. İsmail Kahraman, Av. Sevilay Tüfekçi ve Öğretmen Hakan Eskigün’ün hazır bulunduğu ziyarette, Vakfın faaliyetleri ve 7 Haziran seçimlerinin önemi konuşuldu. Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın […]

Ayşe Kazlı’dan, İHH’ya Ziyaret

20 Mart 2015 - 0:18A+A-

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu.

Vakıf Başkanı Süleyman Erayman ve Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Ejder Berk, Dr. İsmail Kahraman, Av. Sevilay Tüfekçi ve Öğretmen Hakan Eskigün’ün hazır bulunduğu ziyarette, Vakfın faaliyetleri ve 7 Haziran seçimlerinin önemi konuşuldu.

Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini, Vakfın Asya’dan Afrika’ya, Balkanlar’dan Uzakdoğu’ya dünyanın farklı bölgelerinde takip ettiği çalışmaların yanı sıra Türkiye coğrafyasında da önemli bir ihtiyaca cevap verdiğini söyledi.  Dünyanın her yerinde mazlumlara yetişemeye ve yanlarında yer almaya çalışan Vakfın tüm gönüllülerini yürekten kutladığını ifade eden Ayşe Kazlı, projeleri de yürekten desteklediğini söyledi.

AK Parti iktidarında ulaşımda, sağlıkta, ekonomide, eğitimde vs birçok alanda büyük atılımlar yapıldığını vurgulayan Ayşe Kazlı; “İnşallah seçildiğim takdirde ilimize yatırımların daha fazla ve hızlı bir şekilde getirilmesi için var gücümle çalışacağım.

Şehrimizin gelişmesi noktasında teşkilatımızla birlikte, Büyükşehir başta olmak üzere Belediye Başkanlarımızla, STK’larımız, sanayicilerimiz, bürokratlarımız ile istişare ederek, en verimli hizmeti sunacağımıza inanıyorum” dedi.

Ayşe Kazlı, kadına şiddet konusuna da değinerek; “Son günlerde yaşanan ve gündemi meşgul eden kadına şiddet olayları hepimizi derinden yaralıyor.

İnşallah seçilirsem kadına şiddeti en aza indirmek adına her türlü çalışmayı yapacağıma hepinizin huzurunda söz veriyorum” diye konuştu.

7 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemli olduğunu vurgulayan Ayşe Kazlı; “Partimiz 13 yıllık iktidarında milletten aldığı güveni boşa çıkarmadı. ‘Yeni Türkiye, Güçlü Türkiye ve Hedef 2023 Vizyonuna’ ulaşmak için de milletimiz yine desteğini partimizden esirgemeyecektir. Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı, devamında Genel Başkanımız ve Başbakanımız Bilge İnsan Prof Dr. Ahmet Davutoğlu’nun öncülüğünde Yeni Türkiye inşa edilirken ak kadroların içerisinde bende yer almak istiyorum.

Sizlerinde destek ve dualarına talibim” diye konuştu.

Ziyaretten memnuniyetini ifade eden Vakıf Başkanı Süleyman Erayman, kadınların siyasette aktif olmalarının sevindirici olduğunu ve sayılarının artması gerektiğine inandıklarını söyledi.

Erayman; toplumun yarısını kadınların oluşturduğuna dikkat çekerek; “Temsil noktasında da hanım kardeşlerimiz daha fazla siyasette yer almalı diye düşünüyoruz. Kadının elinin değdiği her şey güzelleşir. Kadın, bulunduğu ortama düzen, seviye ve istikrar getirir. Vakfımızda da gönüllü hanım kardeşlerimiz var. Çokta başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyorlar.

Sizinde inşallah meclise giderseniz başarılı olacağınıza inanıyorum. Hizmete talip olmak erdemdir. Çıktığınız yolda başarılar dilerim” dedi.

Etiketler : |
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Ak Parti Kahramanmaraş Yönettim Kurulu Üyeleri Belli Oldu Ak Parti Kahramanmaraş Yönettim Kurulu Ü...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf ...

Başkan Mahçiçek: “1 Kasım Demokrasi Bayramımız Kutlu Olsun” Başkan Mahçiçek: “1 Kasım Demokrasi Bayr...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf ...

“Şeker İşçisine Sahip Çıkmak Onurumdur” “Şeker İşçisine Sahip Çıkmak Onurumdur”...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf ...

Göksunlular Bu Kez Oylarımız Öztunç’a dedi Göksunlular Bu Kez Oylarımız Öztunç’a de...

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ayşe Kazlı, İHH İnsani Yardım Vakfı’na ziyarette bulundu. Vakıf ...


BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

SON EKLENEN HABERLER
Aycan “Aile yapımız çatırdıyor” Aycan “Aile yapımız çatır...

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Kahramanmaraş Millet...

Papatyam İYİLİK Açtı Papatyam İYİLİK Açtı

              Elbistan PAPATYAM Anaokulu öğrencileri, İyilik...

“Elbistan Milli Mücadele Müzesi” Kuruluyor “Elbistan Milli Mücadele ...

Bir asır önce inşa edilen ve Kahramanmaraş’ın Kurtuluş Mücad...

Hacı Osman Arıkan İHO’ 4006 Bilim Fuarı Açtı Hacı Osman Arıkan İHO’ 40...

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu / Hacı Osman Arıkan İmam Hatip Or...

Selahaddin Uğur’un Annesi Dualarla Defnedildi Selahaddin Uğur’un ...

İl Millî Eğitim Müdürlüğünde ARGE ve Aday Öğretmenler Koordi...

Kadın Platformu İftarda Buluştu Kadın Platformu İftarda B...

Kahramanmaraş Kadın Platformu Üyesi Dernek Başkanları ve yön...

Selahaddin Uğur’un Acı Günü Selahaddin Uğur’un ...

İl Millî Eğitim Müdürlüğünde ARGE ve Aday Öğretmenler Koordi...

Ahmet Sarıtürk’ün Acı Günü Ahmet Sarıtürk’ün A...

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Sarıtür...

Tek Bir Karar Vardı; Hâkimiyeti Milliyeye Dayanan Bir Devlet Kurmak Tek Bir Karar Vardı; Hâki...

Kahramanmaraş Kadın Platformu Başkanı Zeynep Arıkan, 19 Mayı...

Mesleki Teknik Eğitim Andırın’da Tanıtıldı Mesleki Teknik Eğitim And...

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Şube Müdürü Mustafa Duran, And...

FOTO GALERİ
YAZARLAR HABERLERİ
VİDEO GALERİ